25 Nisan 2018

MECLİSİN GÜNDEMİ ASFALT KREDİSİ: 25 MİLYON TL


Büyükşehir Meclisi’nin bugün yapılacak toplantısında asfalt çalışmalarında kullanılacak 25 Milyonluk kredi meclis üyelerinin oylarına sunulacak

Büyükşehir Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclisi bugün 14.00’te toplanıyor. Oturumda ilave 4 madde ile 64 gündem meclis üyelerinin oylarına sunulacak. Aralarında nazım imar planı değişiklikleri, ilçe belediyeleri meclis kararları ve imar tadilatları gibi önemli maddelerin yer aldığı gündem kapsamında asfalt çalışmalarında kullanılacak 25 Milyonluk kredi meclis üyelerinin oylarına sunulacak.
ARİFİYE’YE YENİ KÖPRÜ
Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın maddeleri arasında Arifiye’ye bağlı Türkçaybaşı ve Karaaptiler Mahalleleleri arasına kazandırılacak köprü projesinde Arifiye Belediyesi ile yapılacak protokol için Başkan Toçoğlu’na yetki verilecek. Ayrıca Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığına bağlı Tanıtım ve Turizm Şube Müdürlüğü’nün kurulmasına ilişkin madde de meclis üyelerinin oylarına sunulacak.
ESENTEPE DEVREDİLİYOR
Meclis oturumunda ayrıca Pamukova’da yapılan Esentepe Parkı’nın yıllığı 10 bin TL’den Pamukova Belediyesi’ne devri de görüşülerek karara bağlanacak. Toplantıda Serdivan Tunatan Kavşağından, Yazlık Kavşağına kadar olan bölgenin ticaret alanı olarak planlanmasına yönelik hazırlanan 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı değişiklik teklifi de görüşülecek. Büyükşehir Meclisi’nde Camili’de 1668 nolu adada bulunan parselin rekreasyon alanından çıkarılarak Dispanser Alanı’na dönüştürülmesiyle ilgili gündem maddesi de meclis üyelerinin onayına sunulacak.
8 Mayıs 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA