24 Haziran 2018

MUSTAFA İSEN: BİZ DİĞERLERİNDEN FARKLI BİR PARTİYİZ


Ziyarette konuşan isen, referandum sonuçları nedeni ile Akyazı’ya teşekkür ederken, “Biz bir seçim bittiğinde ertesi gün diğer seçim için çalışmaya başlarız. Diğer partiler ise seçim bittikten sonra çalışmayı bırakırlar, bizim farkımız budur” dedi

Milletvekili Mustafa İsen AKP Akyazı İlçe teşkilatına gelerek İlçe Başkanı ve yönetimi ile görüştü. Aysel Akyazı’da yüzde 80 oranında evet oyu çıkması nedeniyle teşkilata teşekkür etti. AKP İlçe Başkanı Fevzi Bora ve yönetimi ile kadın ve gençlik kolları başkan ve yönetimi tarafından karşılanan Milletvekili Mustafa İsen Akyazı teşkilatının referandumda gösterdiği başarının hem Milletvekilleri hem de Genel Merkezimiz için çok önemli olduğunu söyledi.
KUTLADI
Alınan oy oranı ile Marmara Bölgesinin birinci sırada teşkilatın yer aldığını söyleyen İsen, “. Hem sizi hem de sizin şahsınızda tüm Akyazılı hemşehrilerimi kutluyorum. Sizlerin verdiği yüzde 80’lik destek hükümetimizin ve biz Milletvekillerinin de omuzlarına sorumluluk yüklemiştir. Bizlerde Akyazılıların bu katkılarını hiç unutmadan sizlere hizmet getirmek için çalışacağımızdan emin olmalısınız” ifadesini kullandı.
TURİZM
Akyazı’nın kendisinde çok önemli bir yere sahip olduğunun altını çizen ve gerek Milletvekili Mustafa İsen, Akyazı’nın çok büyük bir potansiyele sahip İlçe olduğunu altını çizerek şunları söyledi “ Akyazı’da Tarım, Sanayi ve Turizm iç içe bir durumdadır. Tarım ve Sanayi alanında hayli mesafe kat etmiş olan Akyazı’da Turizmi de çok ilerilere taşımalıyız. Özellikle termal ve yayla turizmini ön planda tutarak yatırımları buna göre yapmalıyız. Bize önemli ölçüde oyları ile destek veren Akyazılılara bu hizmeti getirmek de bizim asli görevimizdir”  dedi.
ÜÇÜNCÜ KÖPRÜ
Kurulacak olan Orhangazi Üniversitesine bağlı olarak açılacak olan Meslek Yüksek Okullarından birinin mutlak surette Akyazı’da açılacağını da anlatan Milletvekili İsen, Ballıkaya baraj çalışmalarının aralıksız sürdüğünü, var olan bazı küçük aksaklıkların giderilmesi yolunda önemli mesafe kat ettiklerini ve 3.köprü güzergahının da yine Akyazı sınırları içinde geçiyor olmasının ilçeye önemli bir katma değer katacağını söyledi.
BENZEMİYOR
AKP’nin diğer partilere benzemediğini çok çalışkan üyelere sahip bir parti olduğunu da belirten Mustafa İsen, “Biz bir seçim bittiğinde ertesi gün diğer seçim için çalışmaya başlarız. Diğer partiler ise seçim bittikten sonra çalışmayı bırakırlar ve sonraki seçime bir ay kala piyasaya çıkarlar. İşte aramızdaki fark budur” dedi. AKP Akyazı İlçe Başkanı Fevzi Bora’da yaptığı konuşmada “Vekilimizin partimiz teşkilatını ziyaret ediyor olmasından duyduğumuz memnuniyet sonsuzdur. Kendilerine bizde teşekkür ediyoruz” dedi. Kenan CERTEL
14 Mayıs 2017 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA