26 Nisan 2018

AKP İL BAŞKANI FEVZİ KILIÇ KONGRELERLE İLGİLİ KONUŞTU: DEMOKRASİ İÇİNDE
 TAMAMLAYACAĞIZ


Serdivan Danışma Meclisi’nde konuşan AKP İl Başkanı Kılıç, önümüzdeki aylarda yapılacak kongrelerle ilgili, “Demokrasi ve nezaket çerçevesi içerisinde bu süreci tamamlayacağız” dedi

50’NCİ DANIŞMA
AKP Serdivan İlçe Teşkilatı 50’nci Danışma Meclisi, Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Danışma Meclisi’ne AKP Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, İl Başkanı Fevzi Kılıç, Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik, İlçe Kadın Kolları Başkanı Şehime Kaya, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Haldızoğlu ve mahalle başkanları katıldı.
ÜSTÜN’DEN ÖVGÜ
AKP Milletvekili Ayhan Sefer Üstün  toplantıda yaptığı konuşmasının başında Serdivan İlçe Teşkilatı’nı övdü. Üstün, Serdivan’da yapılan hizmetlerin tam anlamıyla sandığa yansımadığını belirterek, “Referandumdaki yüzde 61’lik oy oranı Türkiye ortalamasının üzerinde olmasına karşın Sakarya’da düşük gibi görünüyor” dedi.
NEZAKET İÇİNDE
AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç da 14,5 yıllık iktidarları döneminde her dönemde oylarını arttırdıklarını söyledi. Önlerinde il ve ilçe kongreleri olduğunu ifade eden Başkan Fevzi Kılıç, “Demokrasi ve nezaket çerçevesi içerisinde AK Parti’nin kişiliğine, ilke ve prensiplerine yakışır şekilde bu süreci tamamlayacağız” dedi. Konuşmaların ardından iftara geçildi.

AKP Serdivan İlçe Teşkilatı 50’nci İlçe Danışma Meclisi Toplantısını Serdivan Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleştirdi. Toplantıya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç, Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik, İlçe Kadın Kolları Başkanı Şehime Kaya, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Haldızoğlu ve mahalle başkanları katıldı.
ÜSTÜN’DEN ÖVGÜ
AKP Milletvekili Ayhan Sefer Üstün de yaptığı konuşmada Serdivan İlçe Teşkilatını övdü. Üstün, “Serdivan İlçe Teşkilatı gerçekten planlı, programlı, disiplinli çalışmalarıyla, sevgi ve kardeşlik duygularının ön planda olduğu, ekip ruhunu yakalamış örnek bir teşkilatımız. Birlik ve kardeşlik duyguları içinde yapılan bu özverili çalışmaların, önümüzdeki dönemlerde de devam etmesini diliyorum. Serdivan’daki gerek yerel yönetim hizmetleri gerekse  teşkilat çalışmaları tam anlamıyla sandıklara yansımıyor.
YÜZDE 61’LİK OY
Referandumda alınan yüzde 61’lik oy oranı Türkiye ortalamasına göre oldukça üzerinde olmasına karşın, Sakarya’nın oy oranı yüksek olduğu için düşükmüş gibi  görünüyor.  2019 seçimleri öncesinde oturup düşünebileceğimiz,  yeni planlar ve stretejiler belirleyebileceğimiz bir süreç var. Bu süreci iyi değerlendirerek oy oranlarını daha yukarılara taşıyabilecek  ekip ruhu ve tecrübe Serdivan Teşkilatı’nda mevcut. Yeni dönemde seçimleri önde bitirme anlayışı bitti, artık en az yüzde 50+1 oy oranı alınması  gerekiyor. 2019 seçimlerine daha titiz ve sistemli çalışmalı, eksik olduğumuz noktaları belirleyerek, buna göre hamle yapmalıyız”  dedi.OYLARI ARTTIRDIK
AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç da 14,5 yıllık iktidarları döneminde her dönemde oylarını arttırdıklarını belirterek, “AK Parti Türkiye’de akla hayale gelmeyecek, inanılmaz projeleri, hizmetleri hayata geçirmiş, vatandaşın derdiyle dertlenip, hassas oldukları konulara göre politika üretmiş, kısacası her işi layıkıyla yerine getirmiştir. 15 Temmuz darbe girişimine kadar devlet milletini korurken, 15 Temmuz’da millet devletini korudu. Birilerinin güneşi batarken, milletin güneşi doğdu. Güneşi batanlar ya yurtdışına kaçtı ya da şimdi cezaevlerindeler. Bu süreçte şunu çok iyi anladık ki, güçlü bir siyasete ihtiyacımız var.
Önümüzde il ve ilçelerde yapılacak olan kongre süreçlerimiz var. Demokrasi ve nezaket çerçevesi içerisinde AK Parti’nin kişiliğine, ilke ve prensiplerine yakışır şekilde bu süreci tamamlayacağız” dedi. 16 Nisan Referandumunda başarılı olan mahalle başkanlarına plaket ve teşekkür belgesi verilmesinin ardından iftar programına geçildi.

 
24 Haziran 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA