16 Aralık 2017

ALİFUATPAŞA MYO’DAN MEZUNİYET


SAÜ Alifuatpaşa Meslek Yüksek Okulunda mezuniyet töreni düzenlendi. Mezuniyet törenine öğrencilerin velileri de katıldı.

SAÜ Alifuatpaşa MYO 2016 – 2017 Öğretim Yılı mezuniyet töreni, okul bahçesinde düzenlendi. 1600 civarında öğrencisi olan okuldan bu öğretim yılında 88 öğrenci mezun oldu. Saygı Duruşu sonrasında İstiklal Marşı birlikte söylendi. Veda konuşmasını, Okulun Müdür Vekili Öğr. Gör. Dilek Türk yaptı. Törenin devamında  2016-2017 öğretim yılı bölüm birincilerine ödülleri dağıtıldı.
BÖLGE TÖRENİ
Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü birincisi Tuğçe Gündere’ye belge ve ödülünü bölüm başkanı Öğretim Görevlisi . Dr. Gıyasettin Tayfur, Dış Ticaret Bölümü birincisi Resul Kurt’a belge ve ödülünü bölüm başkanı Öğretim görevlisi Kartal Türk, Yönetim ve Organizasyon Bölümü birincisi Güler Aytan’a belge ve ödülünü bölüm başkanı Öğretim görevlisi  Cihan Özyıldırım, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölüm birincisi Neslihan Alışkan’a belge ve ödülünü bölüm başkanı Öğretim Görevlisi Ali Emre Çetin verdi. Mezuniyet programı, öğrencilerin müzik ve meşaleler eşliğinde keplerini havaya atmaları ile sona erdi.
7 Temmuz 2017 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 


 


 

  Site İçi Arama

Anket Sorusu Diğer Anketler

SAKARYA'NIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA