22 Mayıs 2018

CAVİT ÖZTÜRK: TÜRK HALKINA KİMSE PRANGA VURAMAZ


15 Temmuz yıl dönümü etkinlikleri devam ederken Erenler Belediyesi de 15 temmuzun unutulmaması için mücadele veriyor. 15 temmuza kadar süren etkinliklerde Erenler belediyesi aktif olarak rol alırken Başkan Öztürk, “Türk Halkına kimse pranga vuramaz” dedi

15 Temmuz Demokrasi ve Millik Günü etkinlikleri devam ediyor. Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk gündüz şehit yakınları ve gazileri ziyaret ederken akşamları vatanı için canını ortaya koyanlara içecek servisi yapıyor. Demokrasi Meydanı’nda gerçekleşen etkinliklerin mola yeri Erenler Belediyesi standı oldu. Gece boyunca çay ve su servisinin yapıldığı belediye standı nöbet tutan vatandaşların takdirini topluyor. Belediye Başkanı Öztürk meydanda ki servis için kendisine teşekkür etmeye gelenlere “Vatanı için canını ortaya koyan, iradesine sahip çıkan aziz milletimize ne yapsak az” diyerek minnetlerini iletti.
MİNNETTARIZ
Öte yandan 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümünde şehit yakınlarına ve gazilere ziyaretler sürüyor. Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, Belediye Başkanı Cavit Öztürk vatanı için canını ortaya koyan gazi yakınlarını ziyaret ederek minnettarlıklarını ilettiler. Gaziler Adem Akyol, Burak Can Ak ve Cevdet Aral ve yakınlarıyla sohbet eden Kaymakam Karabulut ile Başkan Öztürk, yaptıkları fedakarlığın ebediyyen hatırlanacağını, milletin kalbinde ki yerlerinin doldurulmayacağını ifade etti.
HAİNLERE KAPALI
Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk “15 Temmuz’un bir daha yaşanmaması için herkes elinden geleni yapmalı. Allah milletimizi bir daha böyle kahramanlık destanları yazmak zorunda bırakmasın. Anadolu toprakları bin yıldır hainlere kapalı. İlelebet kapalı kalacak. Milletimiz vatanı, bayrağı, ezanı, iradesi için canını verdi. Türk halkına kimse pranga vuramaz. Her zaman olduğu 15 Temmuz’un yıl dönümünde şehit yakınlarımızı ve gazilerimizi ziyaret ediyoruz. Bugün olsa yine çekinmeden en önde gideriz diyen bir milletin temsilcilerine pranga vurmayı düşünen ahmaktır”
GÜÇ ALIYORUZ
Seçilmişler olarak güçlerini halktan aldıklarını anlatan Başkan Öztürk “Biz milletin iradesiyle göreve gelen kişileriz. Gücümüzü halktan alıyoruz. Milletin iradesine karşı ayar verenler, operasyon çekenler, darbe yapmaya kalkanlar bunun bedelini en ağır şekilde öder. Malazgirt’te, Çanakkale’de gerçekleşen dayanışma, birlik, beraberlik 15 Temmuz destanını yazdı. Topa, tanka karşı imanıyla, inancıyla mücadele eden halka hizmet etmek, emirlerine amade olmaktan öte ne yapılabilir ki? Milletten aldığımız güçlü hizmet etmeye, üretmeye devam edeceğiz” dedi.
14 Temmuz 2017 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA