17 Aralık 2017

SAADET SAPANCA'DA ÇÖMLEKÇİOĞLU DÖNEMİ


Saadet Partisi Sapanca İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi'nde İlçe Başkanlığı'na Ömer Yaşar Çömlekçioğlu seçildi

Saadet Partisi Sapanca İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi'nde İlçe Başkanlığı'na Ömer Yaşar Çömlekçioğlu seçildi. Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen kongrede konuşan mevcut İlçe Başkanı Süleyman Pulat, teşkilatın çalışmaları hakkında bilgi verdi. Pulat'ın tekrar aday olmadığı kongrede, 128 delegeden 64'ü oy kullandı. Seçime tek listeyle giren Ömer Yaşar Çömlekçioğlu ilçe başkanlığına getirildi. Kendisine verilen görevin büyük sorumluluk gerektirdiğini belirten Çömlekçioğlu, teşkilatın tüm mensupları ile sorumlukları yerine getireceklerini söyledi.
TEŞKİLAT MODELİ
Çömlekçioğlu, teşkilatlarının modeline uygun çalışarak Sapanca'nın desteğini alacaklarına inandıklarını ifade ederek, "Maalesef ki ülkemizde seçmenleri yönlendirmek üzere büyük oyun ve düzenekler bulunmaktadır. Bunlara karşılık bizlerin maddi imkanları çok geniş değil. En büyük imkanımız teşkilatlarımız." diye konuştu.  Yönetim kurulu, Aydın Arslan, Murat Güçlü, Cemil Vuraloğlu, Emin Saka, Ahmet Ersoy, Seher Cevher, Yunus Arslan, Hüseyin İlter, Mustafa Gür ve Necmettin Tıknaz'dan oluştu. 
21 Kasım 2017 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 


 


 

  Site İçi Arama

Anket Sorusu Diğer Anketler

SAKARYA'NIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA