21 Haziran 2018

LEVENT BÜLBÜL: KİMSE FİTNEYE DÜŞMESİN


MHP Milletvekili Adayı Muhammed Levent Bülbül, Türkiye'nin yeniden inşa edileceğini, Milliyetçi Hareket Partisi'nin de milli ve yerli bir anlayışla tüm kurum ve kuruluşların şekillendirileceği bu yeni süreçte belirleyici olacağını ifade etti.

Sakarya Ülkü Ocakları tarafından Geyve’de "İlk Oyum MHP'ye" toplantısı düzenlendi. Bülbül, Türkiye'nin yeniden inşa edileceğini, Milliyetçi Hareket Partisi'nin de milli ve yerli bir anlayışla tüm kurum ve kuruluşların şekillendirileceği bu yeni süreçte belirleyici olacağını ifade etti.  "Türkiye, bir 15 Temmuz vakası daha kaldıramaz" diyen Bülbül, "Türk düşmanlarının galip gelmeye çalıştığı, Türk devletinin yok edilmek istendiği bir ortamda Ülkücü ve Milliyetçi Hareket devletiyle, milletiyle beraber olacaktır. Bundan başka alternatif yok" dedi.
MHP GÖNÜLLERE GİRDİ
MHP'nin gönüllere girdiğini ve hakkının teslim edileceğine inandığını ifade eden Bülbül şöyle devam etti:  15 Temmuz gecesi ve sonrasında Türk Milleti bir vesileyle de liderimizi ve hareketimizi bir kez daha tanıma fırsatı buldu. Cumhurbaşkanımızın kardeşim dediği Allah kulu yanında durmazken, Genel Başkanımız ve milliyetçi hareket, devletin hükümetin ve aynı zamanda cumhurbaşkanının yanında yer almıştır. O hainler başarılı olsalar belki ertesi gün boynumuza yağlı urgan bile geçirilebilirdi. Fakat bunu hiç düşünmedi benim liderim ve teşkilatım.
TEMSİL İMKANINI VERİN
Bülbül, Ferizli ziyaretinde ise "Temsil imkanını bize verin. Biz sizi yalnız bırakmayız, yüzünüzü yere düşürmeyiz. Bu memleket için ne gerekiyorsa elimizden geleni yaparız. Buna inanın. Sakarya'nın ve Ferizli'nin de mücadelesini vereceğiz. Topyekun mücadeleyle bu sıkıntılı günleri aşacağız İnşallah, biz ümitliyiz. Nesillerimizi, hür ve bağımsız koşullar altında yetiştirmenin gayreti ve arzusu içerisindeyiz. Allah nasip eder ve seçilirsek, Ankara'da sizlerin açık bir kapısıyım. Kapımızı kapalı görmez, çalmaya gerek duymazsınız. Kıpımız her zaman sizlere açık" dedi.
11 Haziran 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA