ERDOĞAN ISIR SAKARYA'YA TEŞEKKÜR ETTİ11 Haziran 2018, Pazartesi

CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin önceki gün yaptığı mitingle ilgili dün basın toplantısı düzenledi. Çok güzel bir miting olduğunu ve arzu ettikleri kalabalığa ulaştıklarını söyleyen CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, “Bugüne kadar Sakarya’da yaptığımız mitinglerden çok daha kalabalıktı. Çok değerli büyüklerim aradılar, 1970’lerdeki Ecevit mitinglerine benzettiler. Hiç taşımamız yoktu. Alandaki sadece Sakarya halkıydı” dedi.
YORULDUK AMA DEĞDİ
İlçe başkanlarına teşekkür ettiğini söyleyen Isır, “Yöneticilerimiz müthiş çalıştı. Milletvekilimiz müthiş çalıştı, ellerinden geleni yaptılar. Çok yorulduk ama değdi. Hem milletvekili, hem cumhurbaşkanı seçiminde başarılı olacağımız dün meydan ile kanıtlandı. Alanda daraltma asla yoktu. Tamamen sıfıra sıfır yapılmıştı her şey. Kendimize güveniyorduk, örgütüme çok güveniyordum. Çünkü 3 ay gerçekten çok çalıştık. Örgütümün köy köy gezmesinin, köy köy çalışmasının, ilçe başkanlarımın hiç durmamasının bunda çok büyük bir katkısı var” diye konuştu.
MİLLET İTTİFAKI KOLKOLA
Millet ittifakının el ele, kol kola olduğunu dün meydanda da gösterdiğini söyleyen Isır, “ İYİ Parti, Saadet Partisi, Demokrat Parti il başkanları, milletvekili adayları dün meydan dalardı. Kim başarılı olursa olsun hiçbir sıkıntı yok. Toplum artık bir değişim istiyor. Ben il başkanlarıma çok teşekkür ediyorum. Özlediğimiz bir tabloydu. Siyaset samimiyet, içtenlik istiyor. Toplum kavgadan artık sıkıldı, huzur istiyor. Hep Birlikte bunu başaracağız” dedi.
KILIÇ’A TEŞEKKÜR ETTİ
Erdoğan Isır, AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın, partisinin mitingine gösterdiği hassasiyete de teşekkür ederek, “Fevzi başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Alanda Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan kalan bazı süslemeler duruyordu. Aradım hemen kaldırttı.  Miting alanının hemen yanında Adapazarı İlçe Teşkilatları var. Miting saati müzik çalıyorlardı. Yine İl Başkanımızı aradık, sesi kapattırdı. Benim il başkanlarım ile hiçbir sıkıntım yok. Hepsi çok iyi insanlar, hepimiz bu toprağın çocuklarıyız. Düşüncemiz farklıda olsa biz her zaman her yerde oturabiliyoruz”  diye konuştu.
SASKİ’YE TEPKİ
Isır, son olarak da SASKİ’ye göndermede bulundu. Büyükşehir Belediyesi bünyesinde halkın parası ile kurulan SASKİ’nin, Cumhurbaşkanı Erdoğan geldiğinde en az 2-3 kez tüm abonelere toplu mesaj attığını hatırlatarak; “SASKİ Genel Müdürü’nü bizzat arayıp, aynı hassasiyeti diğer cumhurbaşkanı adayımız geldiğinde de yapmasını istemiştim. Maalesef aynı uygulama bizde yapılmadı. Bizim ödediğimiz vergilerle, bu ayrımı yapmak ne kadar doğru bunu da halkımızın teveccühüne bırakıyorum” dedi.

Bu haber toplam 3444 defa okundu.