21 Haziran 2018

'ASIL HEDEF SAADET PARTİSİ'YDİ'


Saadet Partisi Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım, seçim çalışmalarını Adapazarı Ozanlar Mahallesi’nde sürdürdü.

Saadet Partisi’nin milli duruş ve milli görüş davasının mihmandarlığını büyük bir gurur ile yapmaya devam ettiğini ifade eden Yıldırım, “Zaman zaman siyasetçiler çıkıyor ve kendilerine karşı dış güçlerin operasyon yaptığını iddia ediyorlar. Bugüne kadar operasyona uğraya ve zamanın da bunu kanıtladığı hareket, Milli duruş ve milli görüşe karşı yapılmıştır. Bu dava yok olmayacaktır” dedi.
İRADEMİZİ GASP ETTİLER
Ülkemizde demokrasiye büyük darbe vuran darbelerin asıl hedefinin bugün Saadet Partisi’nin bayrağını taşıdığı milli görüş olduğunu ifade eden Yıldırım, “Kısa süreli iktidarımız döneminde bile tüm ülkemiz, kendi kaynaklarımız ile neler yapabileceğimizi gördü. Bu kadar kısa sürede kalkınan bir ülkeden herkes korktu. 28 Şubat’ın amacı, milli görüş, milli duruşun önünü kesmekti. Milletimizin iradesini gasp ettiler. Sonra da istedikleri gibi bir siyasi dizayn oluşturdular. Bugün milletimizin yeniden aslına dönmesinin vakti gelmiştir” diye konuştu.
11 Haziran 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA