21 Haziran 2018

EYÜP YILDIRIM: SAKARYA DEĞİŞİMİN ÖNCÜSÜ OLACAK


Saadet Partisi Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım, seçim öncesi Sakarya genelinde büyük bir sessizliğin hakim olduğunu ifade ederek, “Sakarya, fırtına öncesi sessizliği yaşıyor. Bu dip dalga Sakarya’dan başlayacak. Sakarya, değişimin öncüsü olacak” dedi

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım seçim çalışmalarını sürdürüyor. Diğer seçimlere göre sahaya büyük bir sessizliğin hakim olduğunu belirten Yıldırım, “İnsanlarımız bıktırılmış, yıldırılmış. Konuşursam başıma bir şey gelir düşüncesiyle sindirilmiş. Sakarya, fırtına öncesi sessizlik yaşıyor. İnsanlarımız sandıkta konuşacak. Tıpkı 2002 seçimlerinde olduğu gibi öyle bir konuşacak ki, Türkiye’nin siyasi düzeni baştan sona yenilenecek, değişecek. Ve Türkiye 25 Haziran sabahı güzel bir güne uyandıklarında görecekler ki, aslında ülkemiz asla ve asla alternatifsiz değilmiş. Bu dip dalga Sakarya’dan başlayacak. Sakarya, değişimin öncüsü olacak” şeklinde konuştu.
İNSANLARLA KUCAKLAŞIYORUZ
Sahada Saadet Partisi’ne büyük bir teveccüh olduğunu gördüklerini iddia eden Yıldırım, “Her gittiğimiz yerde insanlarımız ile kucaklaşıyoruz. Saadet Partisi’nin bu ülkenin ve Sakarya’nın hiçbir zaman eskimeyecek bir dostu olduğunu görüyorlar ve bunu artık bize hissettiriyorlar. Çünkü bizim insanımızın kendisine en yakın gördüğü parti Saadet Partisi’dir. Biz bu düşüncenin bu seçimde oya dönüşerek, Saadet Partisi’ne ülkeyi yönetme ehliyetinin verileceğine inanıyoruz. Artık Sakarya da hak edildiği gibi yönetilmeli” dedi.
12 Haziran 2018 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA