KENAN SOFUOĞLU GENÇLERLE BULUŞTU12 Haziran 2018, Salı

Erenler Belediyesi, 24 Haziran’da ilk defa oy kullanacak gençlere iftar verdi. İftara AKP Milletvekili Mustafa İsen, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, AKP İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz ve milletvekili adayı Kenan Sofuoğlu katıldı. İftarda konuşan Başkan Öztürk, “Aramızda ilk kez oy kullanacak genç kardeşlerimiz var. Ülke adına söz sahibi olan kardeşlerimiz daha iyi bir Türkiye için 24 Haziran’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyecek” dedi.
COĞRAFYADA TARİH YAZILIYOR
AKP Milletvekili Mustafa İsen ise, Türkiye’nin de dâhil olduğu coğrafyada tarih yazıldığını belirterek, “Tarih doğruları söyler ama 50 yıl 100 yıl geriden doğruları söyler. O zaman o doğruları öğrenmenin ve bu doğruların artık bizim için kıymeti pek kalmaz. Oysa akıllı toplumlar tarih yazılırken bunun farkına varırlar ve tarihe müdahale ederler. Çok şükür ki Türkiye bu defa bu yazılmakta olan bu tarihe müdahale ediyor” dedi.
VEKİL AĞABEYLERİ OLACAĞIM
AKP Milletvekili adayı Kenan Sofuoğlu ise yaptığı konuşmada, “Dün gençlerin Kenan ağabeyi idim. Seçilip meclise gidersem vekil ağabeyleri olacağım. Yine fırsat buldukça motor bineceğim. Belli programlara özellikle hava durumu müsait olduğunda motosikletimle gideceğim. Sakarya'da oturmaya sizlerle birlikte olmaya devam edeceğim. Cumhurbaşkanımıza ve vatanıma bir vefa borcum var bunu ödemek için bu görevi hakkı ile yerine getirmeye çalışacağım. Sizlerin duası ve Rabbimin izni ile mücadelemizi vereceğiz. Türkiye’nin geleceği için daha güçlü bir Türkiye için siz ilk kez oy kullanacak kardeşlerimizin ve tüm gençlerimizin desteğine ihtiyacımız var” dedi. 

Bu haber toplam 2489 defa okundu.