18 Temmuz 2018

OLGUNLAR TAM GAZ


Gazi Metal 30.Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası’nda 16’ncı akşam maçları geride kaldı. Nefeslerin kesildiği müsabakalarda favori takımlar, rakipleri önünde üç puana uzanmayı bildi.

Ticaret Lisesi Sahası’nın ev sahipliğinde Gazi Metal 30.Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası’nda 16’ncı akşam maçları oynandı. Büyük çekişmeye sahne olan maçlarda İzrek Automotive Labels, SAFAMDER’İ 19-3, Ada Lider, Şeker Mahallesi Kılıç Kıraathanesi’ni 7-4, Sapanca Mustafa Mercan İnşaat, Bai Yapı’yı 6-5, Çiftçi Kardeşler, Barres Lazer’i 11-2 ve Ertaş Harita, Bies Cafe Serdivan’ı 6-3 yenerek üç puana uzandı.    Serkan ÖZAY

SAFAMDER: 3
İzrek Automotive Labels: 19

Hakem: Murat Sarkuş
SAFAMDER: Bahattin Çakar, Serdar Eliyok, Yusuf Kofuoğlu, Serdar Aktürk, Eniz Alemdar, Tuna Bozdak, Gökhan Sofuoğlu
Antrenör: Mahmut Tutar
İzrek Automotive Labels: Yunus Emre Karaaslan, Cemalettin Parlak, Serdar Pamuklar, Haydar Koç, Cem Sinan Vergül, Engin Öztonga, Nuri Çolak, Ahmet Kara
Antrenör: Şükrü Kara
Goller: Dk.6-9-26-36-37-38-41-42-44 Engin Öztonga, Dk.10-18-39-45-47 Ahmet Kara, Dk.16-47 Serdar Pamuklar, Dk.35-49 Haydar Koç, Dk.50 Cemalettin Parlak (İzrek Automotive Labels), Dk.23 Eniz Alemdar, Dk.26-40 Gökhan Sofuoğu (SAFAMDER)
---
Ada Lider: 7
Şeker Mahallesi Kılıç Kıraathanesi: 4

Hakem: Sefa Kaan Akçay
Ada Lider: Cem Duyak, Akın Erkan, Murat Tarkan, Kerim Ekşi, Enes Sarı, Nurettin Kaykaç, Cem Korkmaz, Aytaç Akın
Antrenör: Ercan Koca
Şeker Mahallesi Kılıç Kıraathanesi: İbrahim Engin, Can Dağlıoğlu, Yakup Turhan, Arif Tetik, Hasan Hüseyin Kan, Murat Bayram, Servet Duman, Ünal Yılmaz
Antrenör: Orhan Haklı
Goller: Dk.3-6-31-43 Cem Korkmaz, Dk.13-46-50 Aytaç Akın (Ada Lider), Dk.5 Hasan Hüseyin Kan, Dk.19 (Pen.) Servet Duman, Dk.32-39 Murat Bayram (Şeker Mahallesi Kılıç Kıraathanesi)
---
BAİ Yapı: 5
Sapanca Mustafa Mercan İnşaat: 6

Hakem: Gökhan Kahyacık
BAİ Yapı: Ogün Akar, Adnan Işık, İlker Hızal, Volkan Yava, Serkan Doğan, Hasan Ali Özdemir
Antrenör: Ethem Kundo
Sapanca Mustafa Mercan İnşaat: Orhan Dinçer, Akın Yıldırım, Ergün Şenol, Efkan Akarlar, Yusuf Taylan, Erkan Çorbacıoğlu, Kadir Yıldırım, Kadir Dilber, Yaşar Ortatepe, Hürol Hazer
Antrenör: Serkan Çorbacıoğlu
Goller: Dk.2-6 Volkan Yava, Dk.15 Serkan Doğan, Dk.39-50+1 Adnan Işık (BAİ Yapı), Dk.7-28-30 Kadir Dilber, Dk.42 Efkan Akarlar, Dk.44 Erkan Çorbacıoğlu, Dk.50 Akın Yıldırım (Sapanca Mustafa Mercan İnşaat)
--- 
Çiftçi Kardeşler: 11
Barres Lazer: 2

Hakem: Tayfun Güz
Çiftçi Kardeşler: Behçet Durak, Şener Dönmez, Nihat İçyüz, Ayhan Kalyoncu, Abdullah İleli, Yasin Yılmaz, Hasan Tunçel, Gökhan Çelikarslan
Antrenör: Turan Varkan
Barres Lazer: Yılmaz Ünlü, Selçuk Coşkun, Yusuf Yıldırım, Erkan Pekçakar, Salim Yüksel, Sadık Adatepe, Metin Öztürk, Burhan Demir
Antrenör: Ömer Elturan
Goller: Dk.3 Abdullah İleli, Dk.4-17-19-27 Gökhan Çelikarslan, Dk.6-34-38-47 Hasan Tunçel, Dk.48 Nihat İçyüz, Dk.49 Yasin Yılmaz (Çiftçi Kardeşler), Dk.29-40 Metin Öztürk (Barres Lazer)
---
Bies Cafe Serdivan: 3
Ertaş Harita: 6

Hakem: Murat Baş
Bies Cafe Serdivan: Adil Çakır, Uğur Tarakçı, Barış Turgut, Serdar Ergelen, Yakup Yılmaz, Fatih Işık, Serdar Hamarat
Antrenör: Mesut Tunca
Ertaş Harita: Fırat Çakmak, Fatih Sarman, Serhat Karakaydar, Metin Aydınlı, Zafer Durmaz, Ali Mumcu, Kadir Murat Şen, Ersin Başaran
Antrenör: Suat Onar
Goller: Dk.1 (25.Sn)-50+1 Ali Mumcu, Dk.12 (K.Kalesine), Serdar Hamarat, Dk.25 (K.Kalesine) Adnan Işık, Dk.38-44 Serhat Karakaydar (Ertaş Harita), Dk.2-8-13 Barış Turgut (Bies Cafe Serdivan)
Sarı Kartlar: Dk.15 Serhat Karakaydar, Dk.24 Metin Aydınlı, Dk.25 Zafer Durmaz (Ertaş Harita), Dk.30 Serdar Hamarat, Dk.44 Serdar Ergelen, Dk.46 Barış Turgut (Bies Cafe Serdivan)
---
OLGUNLAR PROGRAM
08 Temmuz Pazar

19.30 Tayyip Kaba İnşaat Er Yap-Beyaz Köşk (Olgunlar Kategorisi)
20.30 Hendek M.T.A.L.-Samsung Tele Market (Genç Olgunlar Kategorisi)
21.30 Çimpa Gıda-Orta Nakliyat Sapakspor (Olgunlar Kategorisi)
22.30 Masal İnşaat-Mavi Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.30 Uzman Kimya-Akçamlar Oto (Genç Olgunlar Kategorisi)
09 Temmuz Pazartesi
19.30 Ertaş Gayrimenkul-Ferkas Mühendislik (Genç Olgunlar Kategorisi)
20.30 Suzuki Adaşen Otomotiv&Sevim Kozmetik-Akın Koç Un Fabrikası (Gençler)
21.30 Nissa Ofis Mobilya-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
22.30 TOYOTA-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
23.30 Kurtuluş Gayrimenkul-Yaymak Makine (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
10 Temmuz Salı
19.30 UMPA Gıda-Sakarya Spor Adamları Derneği (Genç Olgunlar Kategorisi)
20.30 Adapazarı Tuğra OSGB&Büztaş Beton-Est Ada Çapa Eşarpları (Genç Olgunlar)
21.30 Uluss İnşaat-Sakarya Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)
22.30 Değirmencik Yağmur Halı Yıkama –Hendekspor (Genç Olgunlar Kategorisi)
23.30 Sapanca Mustafa Mercan İnşaat-İzrek Automotive Labels (Genç Olgunlar)
---




8 Temmuz 2018 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

 



 



Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

ERSİN TARANOĞLU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLUR MU?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA