Mümin Aysever… yazısını arkadaşına e-posta gönder

Adınız :
Kimden : Kime :
Mesajınız :

Mümin Aysever…10 Ocak 2017, Salı

Sakaryaspor, sezon başında olduğu gibi devre arasında da flaş transferlere imza attı. 3.Lig’in en pahalı takımı olan Sakaryaspor transfer konusunda zirvede yer alıyor…

Fahri Tatan, Coşkun Yılmaz, Fatih Özçelik, Mümin Aysever ve Abdurrahman Canlı ikinci yarı öncesinde takıma dahil oldu. Transferlerin kampa yetişmesi ve hazır oyuncuların alınması Sakaryaspor’a büyük fayda sağlayacaktır.

Şüphesiz devre arasının en flaş transferi Mümin Aysever oldu. 350 bin TL bonservis bedeli ödenerek alınan Mümin Aysever sezonun ilk yarısında 15 gol attı. İlk yarıyı 15 golle tamamlayan bir futbolcunun Sakaryaspor’a gelişi taraftarı bir hayli mutlu etti.

İlk hazırlık maçında da golle tanışan Mümin Aysever’den beklentiler bir hayli fazla. Sakaryaspor, Mümin’in kariyeri için en önemli ve en üst düzeyde kulüp. Burada ki baskı Mümin’in daha önceki oynadığı kulüplere benzemez.

Sezon başında büyük beklentiler ile transfer edilen oyuncular taraftarı hayal kırıklığına uğrattı. İnşallah aynı hayal kırıklığı Mümin’de yaşanmaz…

Tabi Mümin’in performansı için Teknik Direktör Tuncay Şanlı’nın oynatacağı oyun tarzı büyük önem taşıyor. Sakaryaspor’un iyi bir kamp dönemi geçirdiğinin haberlerini alıyoruz. Hoca konusunda sıkıntı yaşamazsak ikinci yarıda çok iyi bir takım izleyeceğimizi düşünüyorum. Ancak tek endişem Tuncay Şanlı ve hocalığı!