Karasu Belediyesi’nden şikayet yazısını arkadaşına e-posta gönder

Adınız :
Kimden : Kime :
Mesajınız :

Karasu Belediyesi’nden şikayet11 Ocak 2017, Çarşamba

Gazetemizi arayan bir okurumuz, Karasu Belediyesi’nden gelen bir haberle ilgili şikayetini dile getirdi. Okurumuz, “Mustafa Bey bugün çeşitli internet portallarında bir haber okuduk. Belediye Başkanımız Mehmet İspiroğlu, “Yaklaşık 35 yıldan beri görmediğimiz bir durumla karşı karşıyayız” demiş.Ve yaptığı tuzlama, yol açma ve solüsyon çalışmalarını anlatmış. Mustafa Bey sizlere iki fotoğraf gönderiyorum. Karasu-Kocaali Yolu’nun ışıkları. Buradan sahil ve merkeze dağıtım yapılıyor.

Karasu’nun ana caddesi böyleyse varın diğer yerlerini siz hesap edin. Cidden anlatılanla yaşanan farklı değil. Eğer ana yollar Karayolları’nın görevi deniyorsa yanlış. Bu yolu başkası kullanmıyor o bölgenin halkı kullanıyor. Kaç ton solüsyon döktüklerini söylüyor. Buraya da dökselerdi ya. Karasu’nun içi bile bu sene cidden kötü” dedi. Evet okurumuzun şikayeti böyle yetkililere iletmiş olalım.++++++
Bu kaldırımı tamir edin
Gazetemizin Whatsapp İletişim Hattı’na ulaşan bir okurumuz, Şehit Yaşar Güller Caddesi’nde bulunan kaldırım taşlarının elden geçirilmesini istedi. Okurumuz, “Mustafa Bey bir gün sizden rica edeceğim caddenin başında bulunan kaldırım taşlarından yürüyün ne demek istediğimiz anlarsınız.
Kaldırım taşlarına ayağınızı basıyorsunuz içine geçiyor. Yağmurlu, karlı havalarda ya ıslanıyorsunuz ya da ayağınız kara basıyor. Size bir fotoğraf gönderdim. Siz de kendi gözlerinizle müşahade edin diye. Bilmeyen biri yürümeye kalktığında Allah göstermesin sakat bile kalabilir. Bunun önüne geçmemiz gerekiyor. Sizin aracılığınızla seslenmek istiyorum. Biri bu kaldırımla ne olur ilgilensin” dedi.
Evet okurumuzun yazdıkları böyle. Yetkililere iletmiş olalım.