20 Mayıs 2018

Opr. Dr. Bülent HAZER26 Haziran 2015 , Cuma

Opr. Dr. Bülent HAZER

Manyetoterapi

Yerkabuğunun doğal magnetizması sayesinde hücre zarında madde alış verişi mümkün olmakta ve canlılık yani hayat devam edebilmektedir. Toprakla temas bu doğal magnetizmadan faydalanmanın en tabii yoludur.
Modern şehir yaşamının getirdiği en büyük handikap insanların bu doğal koruyucu sistemden uzak kalması olmuştur. Böylece insanların immün sistemleri zayıflamış hastalıklara açık hale gelmişlerdir. İnsan vücuduna bu doğal manyetik alan tatbik edildiğinde bağışıklık sisteminin güçlendiği, hücresel düzeyde alış verişin normalleştiği, enerji dengesinin sağlandığı gözlemlenmiştir.
Pulsatif manyetik alan damarları genişletip kan akımını arttırarak ağrı kesici, antiinflamatuar etki, spazm çözücü, hormonal ve enzimsel süreçleri düzenleyici etkisiyle tedavide yerini almıştır. Gelişen teknolojinin getirdiği elektromanyetik kirlenme yani elektrosmog manyetoterapi ile giderilebilir.
Tedavi sonrası, vücudun zindeliği artar. Depresyon ve stresin giderilmesi, iş veriminin arttırılması, öğrenme kapasitesinin geliştirilmesi sağlanır.
Mayetoterapi ile sinir sistemi düzenlenir, kemik, kıkırdak, kas hücreleri uyarılır, yara iyileşmesi, ağrıların giderilmesi, bağışıklık sisteminin güçlenmesi sindirim sisteminin düzenlenmesi sağlanır.

REVİQUANT
Manyetik alan ve kalp hızı değişkenliği tespiti esasına dayalı biyoregülasyon ve biyoanaliz cihazıdır. Online checkup da diyebiliriz.
Bedenimizde molekül altı düzeydeki iletişim elektromanyetik sinyaller (biyofoton) yardımıyla olur. Elektromanyetik sinyaller hücre iletişimini sağlayarak organizmanın regülasyonunu (düzenlenmesini) yönetirler.
Reviquant güvenli, ekonomik, girişimsel olmayan bir tarama cihazıdır. Çok hassas bir EKG sistemi üzerinde bütünleşmiş olan Reviquant sayesinde belirli yerlere takılan elektrotlardan tüm omurga sistemi üzerinden vücuda elektromanyetik dalgalar gönderilir. Bu dalgalara kalbin vermiş olduğu tepkiler yani kalp hızındaki değişkenlik ölçülür. Sonuçta Reviquant otonom sinir sistemi üzerinden biyolojik analiz yapar.
Bedende dengeyi bozan faktörleri tespit eder
Bedende toksik yüklenmeyi ölçer
Besin intoleransını gösterir
Organların fonksiyonlarını belirler
Kişinin biyolojik yaşını tespit eder
Fayda göreceği tedavi ve ilaçları belirler
Hastanın takibini sağlar
Reviquant anti-aging, allerji tedavileri, cilt hastalıkları, ağrı tedavisi, romatizmal hastalıklar, detoks, organ fonksiyon bozuklukları, kas iskelet sistemi hastalıkları gibi pek çok hastalıkta tanı, tedavi amacıyla kullanılabilir.
Bu cihazla Bach çiçek terapisi, çakra tedavisi, taş tedavisi gibi uygulanabilecek alternatif tedavi yöntemleri de mevcuttur.
 


Bu yazı toplam 1 defa okundu.
UYARI: Sitemizde yayınlanan yazarlara ait yazılar, yazarların görüşüdür ve yazarları sorumludur. SAKARYA YENİHABER GAZETESİ sorumlu değildir. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir ve SAKARYA YENİHABER GAZETESİ sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

GAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARIİZMİR YOGA