06-34-41

Bu rakamlar hafta sonu çekilecek sayısal lotoda çıkması muhtemel rakamlar değil elbette.
Kocaali Karasu haricindeki diğer ilçeler için de pek bir şey ifade etmiyor olabilir ancak son bir haftadır bu plakalara sahip lüks ve pahalı araçlar cirit atıyorlar Kocaali’de.

Bu araçlar halkın da yüzde 80’inin dikkatini çekmiş ve çoğunu da huzursuz etmiş durumda.

İlçede bulunan herkesin kafası karışık. Her biri plakaları farklı yorumluyor. Yorumlar arasında olumlu olan da var olumsuz olan da.

Belediye başkanımız Ahmet Acar’ın 3 Aralıktaki Meclis toplantısında bir yıldır üzerinde çalıştıklarını ifade ettiği ete kemiğe bürünen Kimya İhtisas Organize Sanayi Projesi’nde yalnız kaldı. Kocaali’de bu işe olumlu bakanların sayısı yok denecek kadar az. Bir de üzerine Vali Ahmet Hamdi Nayir, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve SATSO Başkanı Akgün Altuğ’un açıklamaları da eklenince, “Ortada fol yok yumurta yok” şeklinde açıklaması yapmak durumunda kalmıştır. Başkan Acar o açıklamayla birlikte çelişkiye de düştü aslında.

Kocaali’nin kafası daha da karıştı. Vatandaş hangi açıklamasını baz alıp yorum yapacağını şaşırdı.

Son günlerde artan araç trafiği ve araçların plakaları fikir vermeye başladı halka. Müneccim olmaya gerek yok bence.

41 plakalı VİP araçların Kocaali’de neden sık görülmeye başlandığını bilmek için ya da  06 plakalı makam şoförü olan beylerin de kim olduğunu anlamak için müneccim olmaya gerek yok.

34 plakalı lüks araçlarla gelenlerin de neyin peşinde olduğunu tahmin etmiyoruz çünkü biliyoruz. Sonuç olarak benim içinde bulunduğum çevrem de şunu biliyor ki üzülerek istemeyerek

Emir demiri kesmiş bu Kimya İhtisas Organize Sanayi ete kemiğe bürünmenin ötesine geçmiş artık organları ortaya çıkmış.

Çok uzak değil, ayağa kalktığını ve yürüdüğünü göreceğimiz günler yakındır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Koca Ali
Koca Ali - 6 ay Önce

İyice paranoyak olmuşsun
Gazeteye yazı yazıcan diye bukadarda yanlış yönlendirilmez

Ersin
Ersin - 4 ay Önce

Çok gereksiz bir yazı.