Gebze’deyiz yazısını arkadaşına e-posta gönder

Adınız :
Kimden : Kime :
Mesajınız :

Gebze’deyiz 23 Ağustos 2017, Çarşamba

Futbol Federasyonu’nun böyle konularda devreye girememesi anlaşılır gibi değil. Önem arz eden bu durumlarda bazı maddeler kanunlaşmalı. Fikstür çekiminden kaçış yok. Bir orada bir burada oynanacak. Korkunun ecele de faydası yok.

Sakaryaspor’un yeni stadının tüm çalışmalara rağmen yetişememesi sadece Sakaryaspor’un başına gelmez. Diğer kulüplerin de gelebilir. O zaman spor severlerin fikirlerine bende katılıyorum ve bu maç Karşıyaka’nın sahasında da oynanırdı diyorum. Birde ikinci maçın Sakarya’da oynanmasının mantığıyla hareket edilmesinde faydalar vardı diyorum.

Öyle ve böyle oynanacak olan bu karşılaşmada Sakaryaspor açısından stat konusunda araştırmalar yapıldı. Sonunda Gebze’de oynanmasına karar verildi. Hayırlısıyla da takımımız içinde avantaj olunabilecek durumda var. Taraftar oraya akar. Takım hazır. Her türlü iyi şartlarda da sezona iyi hazırlandı.

Murat Akın transferi sürpriz oldu. Taraftar memnun. Bu ligde tecrübeli elemanlara ihtiyaç duyulacak. Hele hele orta alan oyuncusu da olunca iyi oldu bu iş diyenlerin sayısı da oldukça fazla.

Gebze’de çok önemli sınav verilecek. Hem takımımız, hem de taraftarlarımız yönünden avantaj sayılacak durumdan faydalanmayı iyi bilelim. Takımımız sahada, taraftarlarımız da futbolun güzellikleri içinde takımını desteklediğinde hayırlısıyla başlangıçta güzel olur.

Stadın verilen aralardan sonra yetiştirilmeye çalışmaları daha da hız kazanacak. Sakaryaspor ikinci maçını Bugsaş deplasmanında geçirecek. Zamanında devreye girmesiyle kısmetse en kısa sürede sahamızın nimetlerinden faydalanacağız.