24 Eylül 2018

Başbakana tam destek


Başbakana tam destek

Sakarya Adalet Girişimi Başörtü Platformu AKM önünde gerçekleştirdiği 177. basın açıklamasında İsrail'e yüklenerek 'İsrail barışın katilidir' dediler.

Katliama tepki
AKM önünde Sakarya Adalet Girişimi Başörtü Platformu adına yapılan eylemde izlediği stratejiden dolayı İsrail'e lanet yağdırıldı. Gurup adına konuşma yapan Vahdet Vakfı Sakarya Çalışma Kolu temsilcisi Yunus Aslan 'Dünya genelinde Evanjelist Hıristiyanlar, başta Bush olmak üzere haçlı seferleri söylemi ile Yahudiler de arz'ı mevud'u ele geçirme ideali ile din savaşlarını sürdürüp, son olarak Müslümanlara karşı Gazze'de vahşice toplu katliamlar yapıldı.' dedi.

Başbakan'a destek
Eylemde ayrıca önceki gün Başbakan Recep Tayyib Erdoğan ile İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres arasında geçen gerginliğe de değinerek Başbakanın tutumuna destek verdiler. Konu ile ilgili konuşan Aslan 'Davos'ta Başbakanın tarihe 'peygamber katili' olarak geçen kavmin tepedeki muhatabına iletmesi gereken mesajı, direkt olarak adresin sahibine Şimon Perest'in yüzüne karşı iletmiştir' dedi.
1 Şubat 2009 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI