Takviye şart yazısını arkadaşına e-posta gönder

Adınız :
Kimden : Kime :
Mesajınız :

Takviye şart11 Ocak 2018, Perşembe

Sakaryaspor’un hazırlık kampı sona erdi, Kamp dönemleri sporcular için her ne kadar pek sevilmese de buradaki çalışmalardan hisseler kapılırsa futbolcuların ikinci yarı performansları artar ve sezonu da rahat geçirirler.

Revizyonlar yapıldı. İkinci yarıya daha güçlü Sakaryaspor oluşturulmaya çalışıldı. Kamp dönüşünde Engin Korukır ve kurmaylarının bir basın toplantısı yaparak kamp sürecini değerlendirmesi şeffafça yapılmalıdır.

Hazırlık maçları asla kafaları karıştırmamalı. Sonuçlar önemli olmaz. Her teknik adam verdiği taktiksel planları sporcuları tarafından sahada uygulanmasını ister. Planlarını da ona göre yaparlar.

Şişkin kadronun azaltılma planları doğrultusunda teknik kadronun da uygun görebileceği bir veya iki transfer yapılabilir. Başkan Gürses’in de ikinci yarıda Sakaryaspor’un kadro sıkıntısına girmemesi için tüm imkanları zorlayarak takviye yapılmasına öncülük yapacağı görüşündeyim.

Sakaryaspor’un tüm kesimlerinde şampiyonluk arzuları var. Ve zaman kaybı yaşanmak istenmiyor. Sıcağı sıcağına basamak basamak her bir üst küme hesapları yapılıyor. Öyle de olmalı. Gürses’in aday olduğu ilk kongredeki sözleri de kulaklarımızdadır. Hep bu hesaplar içinde olduklarını beyan etmişti.

Kampa giden Sakaryaspor sevdalıları ikinci yarıyı sabırsızlıkla bekliyorlar. Maçlara koşa koşa gelen istekli, arzulu taraftar grupları var. Ayrıca şehrin her bölümünden stada akın var. İyi ikinci devre geçirilip bu yıl Yükseliş yılını hep beraber mutlu sonla bitirelim. Sakaryaspor’a da bu yakışır.