19 Haziran 2019

SADAŞ Personeli kan verdi


SADAŞ Personeli kan verdi

SEDAŞ'ta kan bağışı
Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ) personeli Kızılay Şubesi'nin kan kampanyasına destek verdi. SEDAŞ'ta düzenlenen kan bağışı kampanyasına SEDAŞ Genel Müdürü Yunus Bekircan'ın yanı sıra SEDAŞ ve TEİAŞ personeli yoğun ilgi gösterdi. SEDAŞ'ın Genel Müdürlük Sağlık Servisi'nde, 'Kan Bağışı Kampanyasına' katılan ve kan bağışlayan tüm personele önce gerekli muayeneler yapıldı. Kan bağışında bulunanlara tatlı ve meşrubat ikramı yapıldı.

Yoğun katılım
Genel Müdür Bekircan, şirket olarak yaptıkları faaliyetlerle bulundukları bölgelere artı değer katmayı hedeflediklerini söyleyerek, aynı zamanda da hizmet verdikleri tüm illerde toplumsal fayda sağlayacak projelerin de destekçisi olduklarını kaydetti. Bekircan, 'Kan vermenin bir can kurtarmakla eşdeğerde olduğu bilinci ve anlayışıyla, şirketimiz genel müdürlük binasında Kızılay Kan Merkezi ile ortaklaşa düzenlediğimiz Gönüllü Kan Bağışı Kampanyasına hedeflenenden çok sayıda arkadaşımız katılarak, çalışanlarımız büyük bir duyarlılık gösterdiler.' dedi.
26 Mart 2009 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI