Elden gelen öğün olmaz yazısını arkadaşına e-posta gönder

Adınız :
Kimden : Kime :
Mesajınız :

Elden gelen öğün olmaz11 Ocak 2019, Cuma

Eskilerin çok söylediği bir atasözü vardır. ‘Elden gelen öğün olmaz. O da zamanında bulunmaz’ diye. Beşiktaş’la oynanabilecek hazırlık maçı da bu sözlere benzedi. Olur mu olmaz mı? Derken günler uçup gitti. Beşiktaş’tan gelecek para başka baharlara kalacak. Oysa sıcak para şimdi lazım.

Burak Bekaroğlu transferi Sakaryaspor’a gelir getirmeden halledilmiş oldu. Burak’ın düşünülmeyen sporcu durumuna düşmesi iyi olmadı. Yıllardır kadroda yer bulan üstelik hep sen bizim çocuksun muamelesi gören sporcumuzun önünün açılması için bizler ona şimdi yeni kulübünde başarılar dileyelim.

Burak’ın sağlam bir fiziği var. Bolu şehrinin havasına uyabilecek sporcu olabileceğini düşünüyorum. Çalışsın, oynasın. Buradan gidip de çok başarılara imza atanlar var. Örneğin; Salih Dursun, Mehmet Akyüz ve Mehmet Uslu gibi. Burak da böyle olsun.

Kadro şişkinliği kulüpleri zora sokuyor ama transfere kapalı kulüp olan Sakaryaspor’un kadroyu boşaltma adına bazı sporcuları iyi elekten geçirmesi gerekiyor. Hiç gelir getirmeden gidecekleri biraz da dur denmeli. İkinci yarı çok zor geçecek. Sakatlıklar, formsuzluklar yaşanabilir. Dar kadroda oyuncu değiştirmeler yön değiştirmez.

Şimdi fırsattan faydalanmak isteyen sporcularda çıkabilir. Her sporcunun gidişi kontrollü ve kasaya da bir şeyler bırakacak şekilde olmalı. Canberk için bir şeyler yazıyorum. Çalıştı, kazandı ve Milli Takıma gitti. Hak ettiğini alıyor.