Konteynırlarını geri istiyorlar yazısını arkadaşına e-posta gönder

Adınız :
Kimden : Kime :
Mesajınız :

Konteynırlarını geri istiyorlar11 Şubat 2019, Pazartesi

Bir okur sosyal medya hesabından paylaşmış. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimize geldiği gün güvenlik amacıyla kaldırılan çöp konteynırlarının geri konulmadığını iddia eden okurumuz, “Sayın Cumhurbaşkanı’nın şehrimize geldiği gün kaldırılan çöp konteynırı halen daha geri yerine konmadı. Yaklaşık 15-20 hanenin çöpleri iki haftadır yolda bulunmaktadır. Gereğinin yapılmasını dileriz” diye yazmış.
Sanırım Serdivan Belediyesi konuyla ilgilenir.
+++++++++
Köpek şikayetleri bitmiyor
Özellikle merkezdeki ilçelerde sokak köpekleri şikayetleri bitmiyor. Bir okur, Adapazarı Belediyesi yetkililerine seslenmiş. 17 numara belediye otobüsünün geçiş güzergahında yıkılan halı sahalar var. Yorgalar Mezarlığından iki durak sonra orada bir grup köpek gelene geçene saldırıyor. Buna bir çözüm bulun lütfen” demiş.
Adapazarı Belediyesi bu soruna duyarsız kalmazsa iyi olur.
+++++++++
Herkes işyerinin önünü
kapatabiliyor mu?
Bir okur mikro blog sitesi Twitter’dan paylaşarak Büyükşehir Belediyesi yetkililerine sormuş.
İşyerinin önüne bariyer koyan esnafı şikayet eden okur, “İşyerlerimizin önünü böyle kapatabiliyor muyuz? Sevgili Belediye.
Eğer kapatabiliyorsak veya kiralayabiliyorsak ben de yapayım.
Belediyeden kiraladıklarını yalnızca müşterilerine ve kendilerine ait olduğunu söylüyorlar yol kenarı araç parkı için” diye sormuş.
Büyükşehir Belediyesi’nin böyle bir hizmeti olup olmadığını bilmiyorum. Eğer belediyeden veya firmadan bir açıklama gelirse buradan yayınlarız.