25 Eylül 2018

Önleminizi alın!


Önleminizi alın!

İlimiz sınırları içerisinde enerji nakil hatlarında yapılacak çalışma nedeniyle bazı mahalle ve sokaklarda hafta sonu elektrik kesintisine gidileceği bildirildi.

SAKARYA Elektrik Dağıtım A.Ş.'den (SEDAŞ) yapılan yazılı açıklamada, Hakkı Demir Kız Öğrenci Yurdu ve Otosan çıkışı enerji nakil hattında yapılacak çalışma nedeniyle, 01 Eylül 2007 Cumartesi günü hattın açılması sırasında 08.00 ile 09.00 saatleri arasında ve hattın tekrar bağlantısının yapılması için 13.00 ile13.30 saatleri arasında enerji kesintisi uygulanacağı belirtildi. Enerji kesintisinden Hakkı Demir İlkokulu Muradiye Camii, Sanayi Caddesi, Örer Sokak, Kavaklı Sokak, Söğütlü Sokak, Dilek Sokak, Seçkin Sokak, Düz Sokak, Ser Sokak, Gür Sokak, Han Sokak, Türkmen Sokak'ın etkileneceği bildirildi.

YENİ yerleşim bölgesi Karaman'da 1483 Ada'da Karaman Villaları'na ait özel trafo montajı ile SEDAŞ'a ait 9 nolu trafo binasında kesicili çıkış hücresi montajı yapılacağından dolayı 02 Eylül 2007 Pazar günü 07.30 ile 14.00 saatleri arasında enerji kesintisi uygulanacağı ifade edildi. Enerji kesintisinden Karaman 1483 Ada'daki blokların etkileneceği kaydedildi.

ENERJİ kesintileri sırasında abonelerden; elektrikle çalışan cihazlarını devreden çıkartmaları, yapılan çalışmanın enerji kesintisinin bitim saatinden önce tamamlanması halinde ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce kesinti olan bölgelere enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları ve gerekli önlemlerini almaları istendi.




30 Ağustos 2007 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu



GAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

 



 



Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI