21 Ağustos 2018

Belediyeye haciz şoku!


Belediyeye haciz şoku!

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser'in makam aracı olarak kullandığı cip, 50 bin TL'lik akaryakıt borcu nedeniyle haczedildi.

50 bin TL'lik akaryakıt borcu
Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser'in makam aracı olarak kullandığı 54 RA 001 plakalı cip, 50 bin TL'lik akaryakıt borcunun ödenmemesi sonucu Pamukova İcra Müdürlüğünce haczedildi. Önceki Belediye Başkanı Hikmet Ferudun Turan'ın, belediyeye ait petrol tesisini özel bir şirkete satması sonucu belediyeye bağışlanan ve yeni başkanın da makam aracı olarak kullandığı cipe, belediyenin akaryakıt borcundan dolayı el konuldu. Keser, yaptığı açıklamada, göreve gelmesinden önce Akyazı ilçesindeki Torun Öztürk Petrol Tesisi'nden 50 bin TL'lik akaryakıt alındığını belirtti.


'Belediyeyi borç içinde bulduk'
Borç nedeniyle aracın dün Pamukova İcra Müdürlüğünce haczedildiğini söyleyen Keser, 29 Martta yapılan yerel seçimlerde belediye başkanı seçildiğini belirterek, göreve geldiklerinde belediyeyi borç batağında bulduklarını savundu. Keser şunları söyledi: ''Bu kadar borçla karşılaşacağımı beklemiyordum. Belediyeyi 7,5 milyon TL borçla devraldık. Belediyeye gelen icralardan dolayı işlerimizi yapamaz duruma geldik. Ancak bu borçların üstesinden Allah'ın izniyle, arkadaşlarımla birlikte geleceğiz. Belediyenin makam aracının haczedilmesi, belediyenin ne kadar zor durumda olduğunun göstergesidir.''
8 Temmuz 2009 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI