20 Ağustos 2018

35 GÖREVLİYE SUÇ DUYURUSU


35 GÖREVLİYE SUÇ DUYURUSU

Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 2008 yılında 6 ay süreyle soruşturma yapan üç müfettişin hazırladığı rapor sonrası, hastane yönetiminden 35 kişi hakkında Savcılığa suç duyurusunda bulunuldu.

3 MÜFETTİŞ
Yenihaber'in Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde dile getirdiği yolsuzluk iddiaları sonrası Sağlık Bakanlığı'nın görevlendirdiği 3 müfettişin geçtiğimiz yıl 6 ay süreyle yürüttükleri soruşturma sonrası hazırladıkları rapor sonrasında Sağlık Bakanlığı, büyük çoğunluğu hastane yöneticisi olan 35 personel hakkında Savcılığa suç duyurusunda bulunuldu.

7 AYRI KONUDA
Sağlık Bakanlığı'nın 3 müfettiş tarafından hazırlanan raporu Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderdiği belirtilirken dosyada suçlanan personel arasında eski başhekimler ve başhekim yardımcılarının da bulunduğu bildirildi. Müfettişler yemek ihalesi başta olmak üzere 7 ayrı konuda soruşturma yapılmış, soruşturma sonrasında Valilik'ten muhakkik tayin edilmesi istenmişti.
8 Ağustos 2009 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI