20 Eylül 2018

İşte Sakarya Milletvekilleri


İşte Sakarya Milletvekilleri

Şaban Dişli

Geyve 1958 doğumlu. ODTÜ İdari İlimler Fakültesi Ekonomi ve İstatistik Bl., State University of N.Y. at Buffalo Matematiksel Ekonomi Dalında Master, Harvard University Advance Management Programı (AMP) Hızlandırılmış İşletme Master yaptı. Bankacı, AKP Kurucu Üyesi, Evli, 3 Çocuk babası


Erol A. Cebeci

Sapanca 1963 doğumlu. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi, Pennsylvania State Üniversity Master İngilizce - Öğretim Üyesi, Yönetici - Adjunct Proffessor, Şirket Üst Düzey Yöneticisi, İktisatçı ve Ekonomist. NATO Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Üyesi. Evli, 5 Çocuk babası.

**

Hasan A. Çelik

BEZİRGAN - 1959, Gazi Üniv. Teknik Eğitim Fakültesi Makina Otomotiv Bölümü, Marmara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Yakıt Ekonomisi Yüksek Lisans ve Motor Performansı Doktora , İTÜve Sakarya Üniv. Öğretim Üyesi - Adalet ve Kalkınma Partisi Kurucu Üyesi - Evli, 3 Çocuk babası.

**
Ayhan S. Üstün

Adapazarı 1970 doğumlu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. Almanca biliyor. Avukatlık yapıyor. Adapazarı Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi. AKP Sakarya Kurucu üyelerinden. TBMM adalet Komisyonu üyesi. Evli ve 3 Çocuk babası. Milletvekilliğinde ikinci dönemi.

**

Recep Yıldırım

Boztepe 1949 doğumlu. İstanbul Yıldız Üniversitesi Vatan Mühendislik Fakültesi Makina Bölümü mezunu. İngilizce biliyor. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İstanbul Sanayi Bölge Müdürlüğünde Uzman Makina Mühendisi, Sanayi Bakanlığı Sanayi Dairesi Mühendisi yaptı. Evli ve 6 Çocuk babası.

**
Münir Kutluata

Sakarya 1946 doğumlu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden mezunu. Aynı fakültede doktora yaptı.1978 yılında doçent, 1988 yılında da profesör oldu. 57'inci hükümet döneminde Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarı olarak görev yaptı . Prof. Dr. Munir Kutluata, evli ve üç çocuk babası.
23 Temmuz 2007 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI