Harmanlık iftarda buluştu28 Ağustos 2009, Cuma

Süper Amatör Lig ekiplerinden Harmanlıkspor, Başkan Metin Ergezen'in verdiği iftar yemeğinde moral depoladı. Birlik beraberlik gösterisi sergileyen Yeşil-Beyazlı camia, yeni sezonda başarılı olmak için kolları sıvadı.
İftar yemeği
Süper Lig'in genç ekiplerinden Harmanlıkspor, kulüp tesislerinde verilen geleneksel iftar yemeğinde buluştu. Başkan Metin Ergezen tarafından düzenlenen iftar yemeğine yönetici, teknik kadro ve Yeşil-Beyazlı kulübün farklı yaş gruplarında forma giyen futbolcular katıldı. ASKF Eski Başkanı Hüseyin Boz ve Adapazarıspor Kulübü Yöneticisi İsmet Akdemir'in de katıldığı iftar yemeğinde Harmanlıkspor, birlik beraberlik gösterisi sergiledi.
Başkan konuştu
İftar yemeğinde bir konuşma yapan Harmanlıkspor Kulübü Başkanı Metin Ergezen, 'Sakarya'da amatör futbolu üst seviyelere çıkartmak adına Harmanlıkspor olarak gayret sarf edeceğiz. Türkiye Şampiyonası'nda ilimizi en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyoruz' şeklinde konuştu. Takım oyuncularına iyi bir sezon geçirmeleri dileğinde bulunan Ergezen, Yeşil-Beyazlı kulüpten ayrılan futbolculara da başarılar diledi.

Bu haber toplam 1726 defa okundu.