20 Ağustos 2018

Sakarya icraat bekliyor


Sakarya icraat bekliyor

Seçimlerden sonra Sakarya için değişen bir şeyin olmadığını belirten Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Erol Afşar, 'AKP Sakarya'da altı sıfırdı, altısı da icraat yönünden sıfırdı' dedi.

TÜRK Eğitim Sen Şube Başkanı Erol Afşar, 22 Temmuz seçimlerinden çıkan sonucu değerlendirdi. Demokrasi adına bakıldığında seçimlerin sevindirici bir adım olduğunu belirten Afşar, kurulacak olan yeni parlamentonun, sandığa gitmeyen yüzde 17'lik kesimi unutmadan bir çözüm arayışına girmesi gerektiğini de belirtti. Gerçek halk iradesinin bu olmadığını söyleyen Afşar, 'Bu seçim manipülasyonlar çok etkili oldu ve halkın danışıklı dövüşlerle yönlendirildiği bir seçim yaşadık. Başta CHP olmak üzere diğer siyasi partiler, kendilerini anlatmak yerine AKP tandanslı manipüle siyasetine örnek oldular.' dedi.

SAKARYA'da değişen bir şeyin olmadığını söyleyen Afşar, 'Sakarya altı sıfırdı, altısı da icraat bakımından sıfırdı. 2002 seçimlerinde Sakarya'nın verdiği imkânı Sakarya için kullanamadılar.' dedi. Ufak tefek belediye hizmetleri dışında AKP'li yöneticilerin 'İşte bizim yaptıklarımız' diye gösterebilecekleri bir eserlerinin olmadığının ileri süren Afşar, 'Umarız önümüzdeki dönem bu fırsatı değerlendirirler ve halkın teveccühü boşa çıkmaz.' şeklinde konuştu. Sakarya halkının hizmet beklediğinin altını çizen Afşar, 'Seçimden sonraya bırakılan başta Sapanca Göl'ü olmak üzere birçok konunun bu süreçte bir an önce çözüme kavuşturulması gerekiyor.' ifadesini kullandı.
25 Temmuz 2007 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI