20 Haziran 2019

Tarım Kredi'den ortaklarına uyarı


Tarım Kredi'den ortaklarına uyarı

*Büyük baş hayvancılığın yaygın olduğu ilimizde meralar kaba yemin en ucuz elde edildiği alanlardır. Yetiştirici açısından yem ihtiyacının tamamen fabrika üretimi yemle karşılanması durumunda hayvancılık kazançlı bir uğraş olmaktan çıkmaktadır. Ülkemiz et ve süt sektörünün gelişmiş ülkelerdeki seviyeyi yakalayabilmesi için çayır ve mera alanlarına gereken önemin verilmesi gerekmektedir.

*Tarıl il Müdürlüğü yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, müdürlük olarak amacın meralarımızın vasfını korumak, ot verimini yüksek tutmak ve bu sayede hayvansal üretim miktarlarını arttırmaktır denildi. İl Tarım Müdürü Abdurrahman Çakar ise yaptığı açıklamada 'Tüm üreticilerimizden meraları korumalarını ve meraların her türlü işgal ve yanlış kullanımını mülki amirlere bildirmelerini istiyoruz.' dedi.
13 Aralık 2009 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI