16 Temmuz 2019

KİM TAKAR MAHKEMEYİ


KİM TAKAR MAHKEMEYİ

ADASU, Sapanca TOKİ Evleri'nde kanal katılım payının abonelere geri ödenmesi yönündeki mahkeme kararına rağmen abonelere geri ödeme yapmıyor.

314 LİRA Sapanca Tüketici Mahkemesi bir süre önce TOKİ'nin Sapanca konutlarında su abonesi olanlardan istenen 314 liralık kanal katılım payının yasal olmadığını belirterek, tahsil edilen kanal katılım paylarının geri ödenmesi yönünde karar verdi. Bunun üzerine ADASU'ya başvuran abonelere, mahkeme kararını umursamaz bir cevap verildi.

ABONE ADASU'nun katılım payını geri isteyen abonelere gönderdiği cevabi yazıda, 'Dava süreci devam etmektedir. Bu itibarla kesinleşmiş bir mahkeme kararı bulunmamaktadır. Bu yönüyle de alınan mahkeme kararları diğer aboneler için emsal karar teşkil etmemektedir. Bu nedenle Kanal Katılım Payının iadesi mümkün değildir' ifadeleri yer aldı.
8 Ocak 2010 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI