16 Temmuz 2019

400 YATAK YETMEZ


400 YATAK YETMEZ

Eğitim ve Araştırma Hastanesi için yapılan 400 yataklı hastanenin kesinlikle yetmeyeceğini belirten Başhekim Dr. Muratlı, şimdiden en az 400 yataklı bir binanın daha planlanması gerektiğini söyledi.

YÜZDE YÜZ DOLU
Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SEAH) Başhekimi Dr. Hasan Hilmi Muratlı, şu an itibariyle hastanenin Korucuk kampüsüyle birlikte 410 yatak kapasitesi olduğunu belirtirken yüzde yüze doluluk oranıyla çalıştıklarını ve yapımı devam eden 400 yataklı hastanenin kesinlikle Sakarya için yeterli olmayacağını söyledi.
ORMAN BÖLGE BAHÇESİ
Başhekim Dr. Muratlı, Korucuk Hastanesi'nin Tıp Fakültesi'ne devrinin ardından merkezdeki kampüsün yetersiz kalacağını iddia ederek devam eden inşaatın yanına acilen bir 400 yataklı binanın da planlanması gerektiğini söyledi. Muratlı Orman Bölge Müdürlüğü bahçesinin bir sağlık kampüsüne döndürülmesinin şart olduğunu belirtti.
28 Ocak 2010 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI