18 Temmuz 2019

Tedavi olacak parası yok


Tedavi olacak parası yok

Erenler'de yaşayan kan kanseri Özlem Canbaz, maddi imkansızlıklar sebebiyle tedavi olamıyor.
Erenler Yeni mahallede yaşayan ve 6 yaşında kan kanseri hastalığına yakalanan 17 yaşındaki Özlem Canbaz, hastalığı sebebiyle ayakta durmakta bile güçlük çekiyor. Hiç okula gitmediğini belirten Özlem Canbaz, 'Arkadaşlarımın hepsi okula gidiyor. Ama ben hiç okula gitmedim. Eğitim merkezinin açmış olduğu gece okullarına 3 ay gittim. Orada az çok okuma yazmayı öğrendim. Ben de iyileşip arkadaşlarım gibi normal hayata dönmek istiyorum' dedi.
Paraları olmadığı için hastaneye gidemediklerini ifade eden Canbaz, 'Çapa Tıp Fakültesi'nde tedavim sürüyor. 3 kardeşimden birinin iliği uydu diye hastaneden telefon geldi. Ama paramız olmadığı için hastaneye gidip hangi kardeşimin iliği uyduğunu öğrenemedik. Kardeşlerimden birisinin iliğinin uyduğuna sevindik. Ama bu sefer de ameliyat olacak paramız yok. Büyüklerimizden, hayırsever amcalardan yardım bekliyorum. Ben bu hastalıktan kurtulmak istiyorum. Babamın imkanları kısıtlı. Varını yoğunu benim
hastalığıma harcıyor.
28 Ocak 2010 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI