21 Ağustos 2018

AGDAŞ'dan uyarı


AGDAŞ'dan uyarı

AGDAŞ müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için adres veri tabanını güncelliyor. Verilen hizmetlerde aksama yaşanmaması için binalara verilen etiketlerin kesinlikle sökülmemesi gerektiği ifade edildi.


Yatıma ağırlık
AGDAŞ, 'Pazar Odaklı' ve 'Müşteri Memnuniyeti'ni temel alan yoğun kampanya faaliyetlerinin yanında teknolojiye yönelik de ciddi yatırımlar yapıyor. AGDAŞ Genel Müdürü Kenan Demir konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada , 2009 yılına kadar daha çok alt yapı yatırımlarına ağırlık verdiklerini, 2009 yılı itibariyle de teknolojiye ciddi bütçeler ayırdıklarını ifade etti.
Bilgi sistemi
AGDAŞ Genel Müdürü Demir verdiği bilgide, 'Teknolojik yatırımlarımızın en önemlisi olan adres verilerinin güncellenmesi ile ilgili değişiklikleri içeren çalışmamız da birçok gelişme kaydettik. Yapılacak bu çalışma ile bağlantılı olarak, bilgi sistem alt yapısı hazırlanmıştır. Şu anda ise sahadan veri toplanmakta ve bu esnada hem binalara, hem de servis kutularına kod numarası verilmektedir. İlimizin büyük bir kısmında çalışma tamamlanmış olup, toplanan verilerin bilgisayar ortamına taşınması ile birlikte adres veri tabanımızı güncellemiştir' dedi.
Ciddi sorunlar
AGDAŞ Genel Müdürü Kenan Demir, doğalgaz abonelerine yönelik bir uyarıda da bulunarak, 'Binalara ve servis kutularına yapıştırılan, kod numaraları kesinlikle sökülmemeli. Bu etiketlerin sökülmesi halinde, adres kayıtlarında problem yaşanarak, müşterinin hizmet almasında aksamalara yaşanacak, proje onay, faturalandırma konusunda ciddi sıkıntılar yaşanacaktır' diyerek açıklamasına son verdi.
17 Nisan 2010 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI