20 Eylül 2018

SORUMLU ARANIYOR!


SORUMLU ARANIYOR!

Valilik aralarında Sırma Su'yun da bulunduğu 4 fabrikaya usulsüz 'Kaynak Suyu İşletme Ruhsatı' verdiği iddiasıyla İl Sağlık Müdürlüğü görevlileri hakkında inceleme başlattı.

İl İdare Kurulu
Sapanca Cumhuriyet Savcılığı'nın Sapanca'da faaliyet gösteren Sırma, Durusu, Lara ve Baytaş su fabrikalarına yapı kullanım izni olmadan 'Kaynak Suyu İşletme Ruhsatı' verildiği gerekçesiyle Sağlık Müdürlüğü yetkilileri hakkında İl İdare Kurulu'ndan soruşturma izni istemesi sonrasında Valilik bir inceleme başlattı.

Yasaya aykırı
Savcılık su fabrikalarının TCK'nın 184/3 maddesinde belirtilen 'Yapı kullanma izni alınmamış binalarda herhangi bir sınai faaliyetin icrasına müsaade edilemeyeceği' ifadesine aykırı bir şekilde ruhsatlandırıldığı gerekçesiyle sorumlular hakkında soruşturma izni istedi. İnceleme sonucuna göre soruşturma izni verip vermeme kararı verilecek.
28 Nisan 2010 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI