22 Temmuz 2019

Duran son dakikada adaylık için başvurdu


Duran son dakikada adaylık için başvurdu

AKP'de adaylık için son başvuru gününde Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Süleyman Dişli, Ali İnci ve Fevzi Şensoy başvuruda bulundu. Başkan Duran son dakikada başvuru formunu gönderdi.

Dişli ve Şensoy
Adalet ve Kalkınma Partisi'nde Belediye Başkan Adaylıkları için başvurular tamamlandı. Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için dün sabah ilk olarak Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli başvuruda bulundu. Öğleden sonra ise 2004 seçimlerinde de Büyükşehir için aday adayı olan Fevzi Şensoy il merkezinde adaylık başvurusunu teslim etti.

Özel Kalemle
Adaylık başvuruları için tanınan sürenin dolmasına çok az bir zaman kala ise Hendek Belediye Başkanı Ali İnci başvuruda bulundu. Daha önce adaylık için başvurmayacağı belirtilen Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran son dakikada başvurunu formunu özel kalem görevlileriyle AKP İl Başkanı'na gönderdi.

6 başvuru vardı
AKP'de daha önce Büyükşehir için Esat Pınarbaşı, Mehmet Aracı, Çetin Öztürk, Yusuf Alemdar, Erkut Aşoğlu, Ali Kaya başvurmuştu. Daha önce adaylık için adı geçen Süleyman Gündüz ise aday adayı olmadı
31 Aralık 2008 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI