19 Temmuz 2019

Mevcut yönetime tepki sürüyor


Mevcut yönetime tepki sürüyor

Gürses ve ekibinin kongre gecesi kendilerine yakın olan isimleri kulübe üye yaparak adaletsizce davranışına taraftarlardan tepki devam ediyor.

Üyeliklere tepki var
Olağan Genel Kurul arifesinde mevcut yönetimin yaptığı üye kayıtlarına tepkiler dinmiyor. Kongreden 1 gün önce 318 olan üye sayısının kongre günü 342'ye çıkartılması genel kurulda da büyük tartışmalara yol açmıştı. Özellikle Tatangalar son zamanda 'kontenjan yok' diyerek üyelik konusunda geri çevrilmesine ve genel kurulu lehine çevirmek için bir gecede 24 yeni ismin üye yapılmasının etik olmadığını dile getirerek ateş püskürüyor.
Adaletsizlik kızdırıyor
Üyelik konusunun yanı sıra dernekleşme sürecinde 5 Bin TL veren delegelerin oy kullanamamasına da öfkeli olan Tatangalar, 500 TL veren üyelerin oy kullanıp 5 Bin TL veren üyelerin oy kullanamamasının doğru olmadığının üstünde duruyor. Mevcut yönetime tepki yağdıran Tatangalar, Sakaryaspor'a gönül veren insanların neden kulübe üye yapılmadığını merak ederek bu yanlışın düzletilmesini istemeye devam ediyor.
Yakınlarını üye yaptılar
Kongre gecesi mevcut yönetimin kendi yakınlarını kulübe üye yapması da dikkat çekiyor. Yeni üye olanlar arasında Gülşah Baş, Savaş Adalet, Fatih Müftüoğlu, Sinan Panta, Şebnem Pizrenli, Alparslan Gürses, Yılmaz Er, Mustafa Buruşoğlu ve Cihan Yıldıran'ın kızı yer alıyor. Bu isimlerin mevcut yönetime yakın kişiler olması da tepkileri arttıran diğer unsur olarak göze çarpıyor.
2 Haziran 2010 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI