'BÜYÜK PROJE'16 Haziran 2010, Çarşamba

Milletvekili Hasan Ali Çelik, 'Büyükşehirlerin büyük projeleri olmalı' diyerek Orman İşletme arazisi ve 400 yataklı hastane inşaatının devam ettiği bölgenin 'Sağlık Kampüsü'ne dönüştürülmesi fikrine destek verdi.

'ŞEHİR İÇİN GEREKLİ'
Orman Bölge Müdürlüğü arazisinin 400 yataklı hastane projesini de kapsayacak şekilde 'Sağlık Kampüsü'ne dönüştürülmesi fikrine Milletvekili Hasan Ali Çelik'ten destek geldi. Gazetemizi ziyaret eden Milletvekili Çelik, 'Büyükşehirlerin büyük projeleri olmalı. Sağlık Kampüsü projesi, büyük ve şehrimize yakışır bir proje; hayata geçirilmesi halinde Sakarya'ya çok faydası dokunacaktır' diye konuştu.
KADIN DOĞUM İÇİNDE
Sağlık Kampüsü Projesi'nin gerçekleştirilmesi için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirten Çelik, 'Bu proje için gerekli adımları atmaya ve destek vermeye hazırız. Ancak kamu arazilerinin bu tür projeler için kullanılmasında sorunlar çıkabiliyor. Bu sorunları çözmeye de hazırız. Yeni 250 yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi projesi de Sağlık Kampüsü içinde hayata geçirilirse şehrimiz için büyük bir kazanç olur' dedi.

Bu haber toplam 1472 defa okundu.