23 Temmuz 2019

CHP'de takım ruhu


CHP'de takım ruhu

CHP İl Başkanı Cem Hatunoğlu, bu güne kadar partinin bir çok kademesine görev alan isimlerle bir araya gelerek, 'Parti içinde küskünlük yok. Tam bir takım çalışması sergileyeceğiz' dedi.

Tecrübeli
CHP'de geçtiğimiz hafta içi gerçekleştirilen ve Şaban Koludra, Ergün Özkan, Engin Özkoç, Yüksel Büyükakten, Kamil Özkan, Cemil Uyanık, Vacit Öktem, Reyhan Şahin gibi, Vahit Serbes döneminde muhalif safında yer alan isimlerin katıldığı toplantı düzenleyen Cem Hatunoğlu, yapılan toplantı ile ilgili değerlendirme de bulundu. CHP İl Başkanı Cem Hatunoğlu, CHP'nin ilimizde bir çok duayen ismi olduğunu ve yıllardır bu partiye hizmet vermiş isimlerin bulunduğuna dikkat çekerek, bu isimlerin tecrübelerinden yararlanmak istediklerini kaydetti.
Devam edecek
Bundan böyle düzenli olarak bu isimlerle toplantılar düzenleyeceklerini ifade eden Hatunoğlu, 'Biz partimize geçmişte hizmet etmiş duayen isimleri bir araya getirmek amacıyla kendilerine çağrı yaptık. Hepsinden olumlu cevap aldık. Sadece birkaç partili arkadaşımız çok geçerli mazeretler sunarak toplantıya katılamadılar. Ama diğer toplantılara katılacaklarını söylediler. Yıllardır partiye uğramamış isimleri partimizde ağırladık. Onların tecrübelerinden istifade ettik. Onlara Yönetim Kurulum ve benim kafamda ki CHP İl Örgütünü anlattık. Fikirlerini aldık' şeklinde konuştu.
Referandum çalışmaları
Partililere referandum çalışmaları hakkında bilgiler verdiklerini ve onların görüşleri eşliğinde plana son şeklini verdiklerini vurgulayan Hatunoğlu, 'Toplantıya katılan partili büyüklerimize referandum planlarımızı anlattım. Onların tecrübelerine dayanarak son şeklini verdik. Bu toplantıları tekrar edeceğiz. Partimizin toplantı salonunun fiziki yapısından dolayı geçmişte bize emek vermiş tüm partililerimizi bu toplantıya çağıramadık. Fakat ilerleyen vadede hepsini partimizde ağırlayacak kendilerinin tecrübelerinden faydalanacağız. Ben tüm partililerimizin çalışmalarımıza katkı vermesini istiyorum. Bunda dolayı bu toplantıları sıklıkla tekrarlayacağız' dedi.
Kimse muhalif değil
Tüm partililerin kendisine gelerek çalışmaları eleştirmelerini ve fikirlerini açıkça beyan etmelerini isteyen Cem Hatunoğlu, kendisinin zaman ayıramayacağı ve tahammül etmeyeceği tek konunun kendisine parti içinde diğer isimleri çekiştirmeleri olduğunu da söyledi. Kimseye taraf olmadığını açıklayan Hatunoğlu, 'Ben herkese eşit mesafedeyim. Toplantıya katılan partililerimiz kamuoyunda muhalifler olarak adlandırılıyor. Ben böyle bir şey bilmiyorum. Kimseyi muhalif olarak görmüyorum. Sakarya'da CHP'ye gönül verenler rahat olsun. Doğru yoldayız' diye ifadeler kullandı. Vahit Serbes'in de toplantıya çağrıldığını fakat işlerinden dolayı katılamadığını belirten Hatunoğlu, zaman içerisinde tüm partilileri bu toplantılarla bir araya getireceklerini kaydetti.
8 Ağustos 2010 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI