22 Eylül 2018

'EXPO, bir fırsattır'


'EXPO, bir fırsattır'

Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneği (SASİAD) Başkanı Ahmet Öztürk : (neg)

EXPO Sakarya Ticaret ve Sanayi Günleri Fuarını organize eden SASİAD Başkanı Ahmet Öztürk, önceki açılan fuarın firmaların kendilerini tanıtımı için büyük fırsat olduğunu söyledi.

Hedef 100 bin
Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneği (SASİAD) Başkanı Ahmet Öztürk fuar ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, fuarı bu yıl dördüncü kez düzenlediklerini belirterek, geçen yıl Adapazarı Şeker Fabrikası depolarında düzenlenen fuarı 30 bin kişinin ziyaret ettiğini, bu fuarda ise ziyaretçi sayısını 100 bin olarak beklediklerini kaydetti.
İyi fırsat
Ekonomik kriz sebebiyle insanlarda ötelenmiş alışveriş isteği olduğunu bu isteğin bastırıldığını, ancak bugün yavaş yavaş çözülmeye başladığını dile getirerek ' Fuarı kurduğumuz alan Sakarya'nın meydanı, bütün insanlar burada. 'Burada satış yapacağız' derseniz yanılgı içinde olursunuz. 'Burada satayım para kazanayım' diye bir şey yok. Burası firmaların kendilerini tanıtmaları açısından bir fırsat.'' diye konuştu.
Yaralı olacak
Başkan Öztürk, fuarı çadırda yapmaları konusundaki eleştirilerin sorulması üzerine, ''Burada yapsanız da eleştirileceksiniz, Adapazarı Şeker Fabrikası'nda yapsanız da eleştirileceksiniz. Bu yıl fuarı şehir meydanına kurduk. İmkânlar ölçüsünde bunu yaptık. Bu profesyonel bir fuar değil. Firmalar burada kendini tanıtma imkânı bulacak. Biz yararlı olduğunu düşünüyoruz.'' dedi.
3 Ekim 2010 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI