19 Ağustos 2018

Nefroloji Merkezi açılacak


Nefroloji Merkezi açılacak

Dahiliye Merkezi'nde bulunan Diyaliz Servisini, yeni açacakları Nefroloji Merkezi'ne taşıyacaklarını belirten Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Muzaffer Yılmaz, 'Bu projemiz 1 ay içersinde gerçekleşecektir.' diye konuştu.

Nefrojoji merkezi
Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Muzaffer Yılmaz, diyaliz hastalarına müjde verdi. Bünyelerinde bulunan diyaliz ünitesinin son modern olması için çalıştıklarını belirten Yılmaz, dializ merkezinin dahiliye ünitesinde bulunan diyaliz merkezini, yeni yapacakları Nefroloji Merkezi'ne taşıyacaklarını söyledi. Yılmaz, 'Diyaliz merkezi standartlarını yükseltmek için elimizden geleni yapıyoruz. Diyaliz cihazlarımız şu anda son model cihazlar. 1 ay içersinde de diyaliz merkezimizi Dahiliye Ünitemizden alacağız. Merkezimizi, yeni açacağımız Nefroloji Servisi'ne taşıyacağız' diye konuştu.

Diyaliz cihazları artacak
Nefreloji Servisi için Bayındırlık Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarını tamamladığını belirten Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Muzaffer Yılmaz, 'Yeni açacağımız Nefroloji Servisimizde, 14 adet bulunan diyaliz cihazlarını 21 adete çıkartacağız. Ayrıca iki adet Mobil Su Sistemli Diyaliz Cihazı da alacağız. Bunun amacı ise hastalarımızı yataklarından kaldırmadan diyaliz cihazına bağlamaktır. İki adet alacağımız Mobil Su Sistemli Diyaliz Cihazının biri Korucuk'ta biri de Merkez'de bulunacak' diye konuştu.
19 Ocak 2008 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI