25 Eylül 2018

Sivil toplumun gücü!


Sivil toplumun gücü!

Sivil toplum örgütlerinin ve vatandaşların tepkileri üzerine Kalkavan Şirketler Grubu, Karasu'da kurmayı planladıkları termik santralden vazgeçtiklerini açıkladı.

STK'LAR İSTEMEDİ
Kalkavan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz Kalkavan, , Karasu İşadamları ve Sanayicileri Derneği (KESİAD) tarafından düzenlenen toplantıyla sivil toplum örgüt başkanlarıyla bir araya geldi. Sivil toplum temsilcileri, 'evreyi kirletecekleri kaygısıyla' termik santralin kurulmasını istemedikleri yönünde görüş bildirdi.

BAŞKA YERE GİDİYOR
Toplantı sonunda bir açıklama yapan Yavuz Kalkavan, kurmayı planladıkları termik santrale sıcak bakılmadığını ifade etti. Santralin hayırlı bir yatırım olduğunu düşündüklerini dile getiren Kalkavan 'Ancak halkın sıcak bakmadığı, halkla barışık olmayan bir yatırımın kavgasını verme niyetinde değiliz' dedi. Kalkavan santrali bir başka bölgede inşa edeceklerini söyledi.
19 Ocak 2008 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI