17 Temmuz 2019

Hülleye bak


Hülleye bak

Büyükşehir Belediyesi teknik eleman ihtiyacını karşılamak için İtfaiye Daire Başkanlığı'na KPSS ile memur alımı için ilana çıktı. Alınacak 30 personel arasında 16 mühendis, 6 mimar var.

SADECE 4Ü İTFAİYECİ
Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç duyduğu kadrolara istediği elemanları alabilmek için birçok belediyenin başvurduğu bir yöntemle girişim başlattı. 'İtfaiye Daire Başkanlığı'nın ihtiyaç duyduğu personel alınacaktır' denilerek çıkılan ilanda alınacağı belirtilen 30 elemandan sadece 4'ü itfaiyecilik meslek yüksek okulu mezunu olması dikkat çekiyor.
16 MÜHENDİS, 6 MİMAR
İlanda 6 inşaat mühendisi, 3 elektrik mühendisi, 1 harita mühendisi, 2 makine mühendisi, 2 bilgisayar mühendisi, 2 çevre mühendisi, 1 elektrik mühendisi, 6 mimar, 4 iktisat, işletme veya kamu yönetimi mezunu alınacağı belirtiliyor. İtfaiye teşkilatlarına personel alımında mülakat yöntemi kullanıldığı için belediyeler hülle yoluna başvuruyor.
2 Kasım 2010 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI