17 Temmuz 2019

Büyükşehir'e dev bütçe


Büyükşehir'e dev bütçe

Büyükşehir Belediye Meclisi Kasın ayı ikinci oturumunda 2011 bütçesi görüşüldü. Bütçe bir önceki yıla göre yüzde 5 artarak 175 milyon TL olarak açıklandı. İlçe belediyeleri ile birlikte toplam bütçe ise 332 milyon TL oldu.

2011 bütçesi yüzde 5 arttı
Büyükşehir Belediye Meclisi Zeki Toçoğlu başkanlığında toplantı. Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerinin 2011 bütçeleri komisyondan geldiği şekilde kabul edildi. MHP grubunun ret oyuna rağmen kabul edilen rakamlara göre Büyükşehir Belediyesi'nin 2011 bütçesi geçtiğimiz yıla göre yüzde 5'lik bir artışla 175 milyon TL olarak öngörüldü. Büyükşehir ile birlikte 10 ilçe belediyesinin toplam bütçesi ise 332 milyon 699 bin 267 TL olarak hesaplandı.
'Amacımız denk bütçe'
2011 bütçesinin Sakarya'ya hayırlı olmasını temenni eden Başkan Toçoğlu, 'Amacımız denk bütçe oluşturabilmek. Zaman içinde bu hedefi tam olarak yakalayacağız. Biz kabuğunu yırtmaya çalışan istikrarlı ve çok iş yapmak isteyen bir ekip olduğumuz için bütçe rakamlarında tam denklik sağlanamayabiliyor' dedi. MHP'li Metin Ökden ise, 'Geçen sene başarılı bütçe yapamadık, bu sene de katılımcı bir bütçe olmadı' dedi.

Ayrıntılar YENİHABER'DE
27 Kasım 2010 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI