Aradaki buzlar eridi30 Kasım 2010, Salı

Yeşil-Siyahlı taraftarları 3 hafta aradan sonra gelen galibiyetten çok futbolcuların sahadaki iyi mücadelesi sevindirdi. Bu galibiyet taraftarla-futbolcular arasındaki buzları eritti.

Barış maçı
1461 Trabzon'u 2-1 mağlup ederek kötü havayı dağıtan futbolcular sahadaki inançlı mücadelesi ile taraftarın gönlünü aldı. Yeşil-Siyahlı taraftarlar ligde üst üste alınan kötü sonuçlar ve sahaya yansıtılan futbola geçtiğimiz haftalarda bir hayli tepki göstermişti. Ancak Trabzon maçında oynanan mükemmel futbol ve alınan galibiyet aradaki buzları tamamen eritti. Yönetimi istifaya çağıran taraftarlar futbolcuları ve teknik heyete 'tam destek' verdi. Tatangalar, futbolculara verdiği desteği maçta ikinci yarı başlarken tüm takımı tribünlere çağırarak gözler önüne serdi.
Övgüler yağıyor
Tatangalar'ın resmi internet sitesinde futbolcuların sergilediği iyi futbola övgüler yağıyor. Tatangalar.com. adlı internet sitesinin forumlarında taraftarlar Trabzon karşısında futbolcuların sahaya yansıttığı oyundan memnun. Tüm futbolcuların azimli mücadelesini kutlayan taraftarlar Elazığ deplasmanında da takımlarından galibiyet bekliyor.

Bu haber toplam 1418 defa okundu.