20 Haziran 2019

'Tesis yapmaya hazırım'


'Tesis yapmaya hazırım'

Sporyum programına telefonla katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu tesis konusunda önemli açıklamalarda bulundu. Toçoğlu, 'Bana projeyle gelsinler tesisleri yapmaya hazırım' dedi.

Tesisleri yapacağım
Gazetemiz spor yazarları Oktay Sarı'nın hazırlayıp sunduğu ve Şenol Çivicik ile Raif Ugan'ın yorumlarıyla renk kattığı Sporyum Programı'na önceki akşam telefonla bağlanan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, özellikle tesisleşme konusunda önemli açıklamalarda bulundu. Toçoğlu, 'Bana projeyle gelsinler ben tesisleri yapacağımı söylüyorum. Şaban hoca dışında bana kimse projeyle gelmedi. Sakaryaspor'a tesis kazandırma peşinde olan yok. İnsanlar başka işlerle uğraşıyor. Kazımpaşa merasının altyapı için elverişli olduğunu söylüyorum. Sakaryaspor'a 3-4 sahanın bulunduğu güzel bir altyapı tesisi kazandırabiliriz' dedi.
Yapılandırmayı bekliyorum
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Torba Yasası ile ilgili Sakaryaspor'un borçlarının yapılandırmasının sonucunu beklediğini söyledi. Toçoğlu, 'Ben Sakaryaspor'u yakından takip ediyorum. Kimsenin tahmin etmediği kadar Sakaryaspor'un içindeyim. Kayyım heyetindeki Savaş Adalet'le her gün görüşüp bilgi alış verisinde bulunuyorum. Kendisini arayıp kaç kez konuştuğumu sorabilirsiniz' dedi. Ayrıca Toçoğlu, en çok kombine bilet dahi almayıp Sakaryaspor'u konuşan isimlere kızdığını ifade etti.
Hakaret ediyorlar
Milletvekillerinin, Sakaryaspor'a duyarsız kalması ile ilgili yapılan eleştirile de cevap veren Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, vekillerin toplantılara katılmalarına rağmen hakarete uğradıklarını söyledi. Toçoğlu, 'Milletvekillerimiz hakaret görmelerine rağmen davet eden isimler bunlara seyirci kaldı. Hakaret edilecek yerlere de kimse gelmez. Bana da Atatürk Stadı içinde veya dışında hakaret edilse bende Sakaryaspor'un hiçbir maçına gelmem' şeklinde konuştu.
16 Şubat 2011 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI