22 Temmuz 2019

ŞİPŞAK MECLİS!


Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı ve SASKİ Genel Kurulu dün yapıldı.

Büyükşehirden şipşak meclis

Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı ve SASKİ Olağanüstü Genel Kurulu dün yapılırken, toplamda 25 dakika sürdü. 30 civarında üyenin katıldığı toplantının 44. maddesi gereğince oy birliği ile tatile çıkıldı
44 madde
Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz ayı olağan meclis toplantısı belediye hizmet binasındaki Meclis Salonu'nda dün yapıldı. Zeki Toçoğlu başkanlığında gerçekleştirilen meclis toplantısında 6'sı sonradan ilave olmak üzere toplam 44 madde görüşülerek karara bağlandı. Görüşülen 19 madde imar komisyonuna havale edilirken, 25 madde de oy birliği ile kabul edildi.
SASKİ
Gündemin 38. maddesinde 1. OSB Müdürlüğü tarafından Organize Sanayi Bölgesi'ne İtfaiye Grup Binası yapılması ve 4 adet itfaiye aracının alınıp kullanımlarının Büyükşehir Belediyesi'ne devredilmesi de oy birliği ile kabul edildi. Ayrıca 44. madde sonrasında ağustos ayı tatil ilan edildi. Büyükşehir Meclis Toplantısı'nın ardından gerçekleştirilen Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Olağanüstü Genel Kurulu'nda ise 4 madde görüşülerek karara bağlandı. Toplantı sonrasında tarifelerde herhangi bir değişiklik gerçekleşmezken, Kaynarca ilçesinin su yönetimi Büyükşehir'e geçti.
12 Temmuz 2011 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI