22 Temmuz 2019

Galericilerin gözü Kızılay kararında


İkinci El Oto Galericileri Sanayi Setisi'nin kurulacağı 1.OSB'deki 96 dönümlük arazinin devri için Kızılay Genel Merkezi'nden karar bekleniyor.

Kızılay Şube Başkanı Ahmet İşgüzar, 96 dönümlük arazi ile ilgili açıklamada bulundu.

'Karar genel merkezin'

İkinci Ek oto Galericileri Sanayi Sitesinin kurulması planlanan Kızılay'a ait 96 dönümlük arazinin devri ile ilgili son sözü, Kızılay Genel Merkezi söyleyecek.

Cuma günü
1.Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan Kızılay'a ait 96 dönüm araziye Oto Galericileri Sitesi'nin kurulması ile ilgili olarak yapılan talebi Kızılay genel merkezine ileten Adapazarı Kızılay Şube Başkanı Ahmet İşgüzar, henüz genel merkezin konuyla ilgili olumlu ya da olumsuz bir görüş belirtmediğini bildirdi. Kızılay yönetim kurulunun bu hafta başında yapılması planlanan toplantının Cuma gününe ertelendiği, konuyla ilgili olarak Cuma günü nihai bir kararın verileceği belirtildi.
Yardımlar
Kızılay deposunun yer aldığı 96 dönümlük arazinin kullanım hakkının genel merkeze ait olduğunun altını çizen İşgüzar, “Genel merkezin kararı doğrultusunda adımlarımızı atacağız” biçiminde konuştu. Öte yandan Kızılay'ın yardımlara devam ettiğini belirten İşgüzar, genel merkezin gönderdiği gıda maddelerinin koordineli bir şekilde mahallelere dağıtıldığını ifade etti. Vatandaşları kan verme konusunda da uyaran İşgüzar, “Hem sağlığımız, hem de diğer insanların sağlığı için hepimiz kan vermeliyiz” dedi.
12 Temmuz 2011 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI