18 Temmuz 2019

SAÜ Vakfı kadrosunu güçlendiriyor


Sakarya Üniversitesi Vakfı Özel Okulları, Anadolu Lisesi ve İlköğretim bölümüne alınacak Felsefe, İngilizce, Matematik öğretmenleri için komisyon oluşturdu.

Komsiyon kuruldu
Sakarya Üniversitesi Vakfı Özel Okulları, 2011-2012 eğitim ve öğretim yılına yönelik hazırlıklarını sürdürüyor. Önümüzdeki eğitim ve öğretim yılında hizmete girecek olan Anadolu Lisesi ve İlköğretim bölümünde görev yapacak Felsefe, İngilizce, Matematik öğretmenlerin belirlenmesi amacı ile komisyon oluşturdu. Oluşturulan komisyonda, Sakarya Üniversitesi Vakfı Kurucu Temsilcisi Prof.Dr. Vahdettin Sevinç, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Rahmi Karakuş, Yabancı Diller Bölüm Başkanı Doç.Dr. Firdevs Karahan, Matematik Bölüm Başkanı Ercan Masal, Anadolu Lisesi Müdürü Yunus Emre Ersoy, İlköğretim Müdürü Aysel Çelikörs görev aldı.
Değişik illerden
Sakarya, İzmir, İstanbul, İzmit, Balıkesir gibi birçok ilden müracaat eden 37 öğretmen adayını değerlendirecek olan komisyon, öğretmenlerin seçimi ile ilgili belirli kriterlerin olduğunu belirten vakıf başkanı Prof.Dr.Vahdettin Sevinç, başvuruda bulunan öğretmenin branşına göre komisyonda üniversitenin o alanla ilgili bölüm başkanın bulunduğunu da vurguladı. Vakıf Başkanı Prof.Dr Vahdettin Sevinç alanında öğrencilere en iyi hizmet verecek, öğrencilerin akademik ve sosyal gelişimlerini arttırabilecek, başarılı ve mesleğinde saygın olan öğretmenlerin özel olarak seçileceği komisyon sonuçlarının yönetim kurulu toplantısı sonrası ilan edileceğini ifade etti.
11 Ağustos 2011 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI