22 Temmuz 2019

Yatırımcı ve protokol iftarda bir araya geldi


1. OSB Yönetimi tarafından organize Tunatan'da düzenlenen iftar programında sanayici ve işadamları ile şehir protokolü bir araya geldi.

Yoğun katılım
1. Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetimi tarafından Serdivan Tunatan Tesisleri'nde OSB'de faaliyet gösteren işadamları ile şehir protokolüne yönelik iftar düzenlendi. İftar programına, Vali Mustafa Büyük'ün yanı sıra Sakarya Adalet Komisyonu Başkanı Oğuz Çelik, Vergi Dairesi Başkanı Recep Alp, İl Genel Meclisi Başkanı Oktay Yıldırım, Adapazarı Kaymakamı Akın Yılmaz, AKP İl Başkanı Recep Uncuoğlu, CHP İl Örgütü adına Yaşar Erdem, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Kösemusul, SATSO Meclis Başkanı Adnan Borazancıoğlu, Baro Başkanı Nihat Nalbantoğlu, SMMMO Başkanı Selatin Çakırsoy ve çok sayıda davetli katıldı.
Fuar organizasyonu
İftarın yapılmasının ardından 1. OSB Müdürü Ahmet Çubuk kısa bir konuşma yaptı. Çubuk, geçen yıl birincisini düzenledikleri iftar programının ikincisini düzenlediklerini belirterek, 'Geçen yıl Sayın Valimizin de teşviki ile sanayici ve iş adamlarımızı şehir protokolüyle kaynaştırmak adına bir iftar yemeği düzenlemiştik. Bu yılda görüyorum ki geçen yıla oranla daha kalabalık bir katılım oldu. Davetimize katılan herkese teşekkür ediyorum.' dedi. Daha sonra Ankara'da 15-18 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan 'Sakarya Tanıtım Günleri' fuar organizasyonu hakkında sanayici ve işadamlarına bilgi verildi. Fuar organizasyonunu üslenen Yön Firması yöneticileri ile Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü Sakarya'nın Ankara'da tanıtımı için kurulan fuara destek verilmesini istedi.
21 Ağustos 2011 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI