15 Ağustos 2018

Şahin eğitimde yüz akımız oldu


Şahin Okulları, SBS başarısı ile Türkiye'deki 37.500 okul arasında, 28. olarak hedefine ulaştı.

28. sıra
Sakarya'nın 11 yıllık eğitimdeki yüz akı olan Şahin Okulları, SBS başarısı ile yıllardır Türkiye'de ilk 100'e girmenin haklı gururunu yaşıyor. Geçtiğimiz yıl ilk 50'de yer alan kurum, bu yıl Türkiye'deki 37.500 okul arasında 28. olarak istikrarlı yükselişini SBS zaferi ile taçlandırdı. Öğrencilerini İstanbul Lisesi, Galatasaray Lisesi, Kadıköy Anadolu Lisesi gibi Türkiye'nin önde gelen liselerine yerleştiren Şahin Okulları, Türkiye'deki 37.500 okul arasından SBS 'de en başarılı 100 okul listesine girerek Sakarya'nın gururu haline geldi. Şahin Okullarının çok yönlü eğitim geleneğinin eseri olarak, katıldıkları her yarışmadan ödüllerle dönmeyi gelenek haline getiren Şahinliler; akademik alandaki başarı iddialarını SBS sonuçları ile kanıtladılar.
Kararlıyız
SBS başarısını değerlendiren Şahin Okulları Genel Koordinatörü Esin Cevrioğlu Şahin Okulları'nın başarısın her yıl arttığını, bu tablo ile gurur duymalarının yanısıra kuruma düşen büyük sorumluluğun da farkında olduklarını ifade etti. Bulundukları konumdan oldukça memnun olduğunu belirten Ceyrioğlu, 'Şahin Okulları'nın bu yıl gerek sportif ve sanatsal, gerekse akademik alanda elde ettiği başarılar 11 yıllık titiz ve özverili bir çalışmanın ürünüdür. Öğrenci sayımız yüksek olmasına rağmen, SBS sıralamasında hızlı yükselişimizle dikkat çekiyoruz' diyerek sözlerine son verdi.
24 Ağustos 2011 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI